Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 206
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 05.05.2024, 09:16

Головна » Статті » Абетка здоров'я

Залюблена у професію


Заслуженим авторитетом серед колег і працівників пологового відділення Маневицької ЦРЛ користується старша акушерка Леся Мізік.

Свій трудовий шлях випускниця Ковельського медучилища розпочинала 1973 року далеко від рідного Шкурата – на прославленій Полтавщині. Там познайомилася із бравим курсантом Рязанського вищого військового училища Володимиром, який приїжджав на літні вакації до батьків. Отримавши направлення в Казахстан, новоспечений молодший лейтенант запропонував юній волинянці руку і серце, після чого молоде подружжя відправилося в одне з найбільших міст Середньої Азії - Шимкент (Чимкент).
У 23 роки Лесі, як висококваліфікованому спеціалісту, довірили посаду старшої акушерки пологового будинку медико-санітарної частини потужного промислового об’єднання «Фосфат».
- Пологовий будинок був розрахований на 250 місць і спеціалізувався по виходжуванню новонароджених, - розповідає Леся Титівна. – До нас везли дітей з усієї області. У пологовому було 25 інкубаторів, своя лабораторія, фізвідділення, централізована стерилізаційна. Треба було постійно поповнювати знання, удосконалювати вміння, шліфувати витримку, щоб виходити немовлят.
Попри значне посадове навантаження, молодий спеціаліст з України завжди з великим бажанням займалася громадськими справами, зокрема, писала сценарії різних свят, брала участь в концертах, у традиційних конкурсах професійної майстерності. Працювалося дуже цікаво, бо колектив був багатонаціональним: казахи, росіяни, німці, українці, узбеки, киргизи.
У 1992 році сім’я Мізіків повернулася в Україну. Чотири роки жили у Полтаві, а з 1996-го осіли в Маневичах. Тут одружили дітей, тут дочекалися онуків.
Сьогодні за плечима Лесі Титівни 42 роки медичного стажу. Завжди усміхнена, уважна, готова будь-якої хвилини допомогти.
- В акушерстві випадкових людей немає. Тут працюють лише ті, хто віддано любить свою професію, справу материнства й дитинства, - стверджує моя співрозмовниця. Роздумуючи про професійну майстерність, Леся Титівна цитує Фрідріха Ніцше: «Хто хоче навчитися літати, той спочатку повинен навчитися стояти, бігати, повзати, навіть танцювати: не можна відразу навчитися високому польоту…»
Категорія: Абетка здоров'я | Додав: novadoba (23.03.2015) | Автор: Алла БУБНЮК
Переглядів: 484 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz