Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 194
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 26.02.2018, 04:51

Головна » Статті » На суботній добривечір

Будь здоровим, як вода

Усе живе на нашій планеті об’єднує біоенергетика, яка дає змогу нам набратися сил один в одного і пам’ятати одне про одного. Вода має «пам'ять». Вона ніби читає наші думки і здатна допомогти у тяжку хвилину.
Феномен структурної пам’яті води, яку експериментально вперше довів японський учений Масару Емото, полягає в тому, що вода «всмоктує» в себе, зберігає й обмінюється з навколишнім середовищем даними, які несе будь-яке фізичне поле, зокрема звук, слово, думка, емоції тощо.
Чиста вода – основа життя. Саме вода складає 75-80% загальної маси новонародженої дитини, близько 65% дорослої людини, 60-55% - людей похилого віку. Отож можна зробити висновок, що старість – це не що інше, як сухість організму. Як стверджують спеціалісти, без їжі людина може прожити два місяці, а без води не проживе і п’яти днів.
За висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я, більше 80% відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води. Чи цікавилися ви якістю води, яку вживаєте щоденно? Багато маневичани для приготування їжі беруть воду з Оконських джерел. Підприємливі ділки навіть налагодили на дармовій джерельній воді бізнес: набирають у каністри, в Луцьку розливають у пляшки і розвозять на замовлення.
Ще кілька десятиліть тому без ризиків для здоров’я можна було пити воду із річок. Сьогодні ж голубі артерії Землі благають про допомогу. Наприкінці літа минулого року мене вразив телесюжет про якість води у Дніпрі, головній водній артерії України. Після купання у цій легендами овіяній річці двадцятилітню дівчину так обсипало прищами, що вона ледве прийшла до тями після довготривалого дороговартісного лікування і тепер сама думка окунутися у будь-яку природну водойму її жахає.
Через дурні голови і нерозважливі вчинки ми позбавляємо життя себе і своїх нащадків. Чого тільки не довелося бачити, приміром, у нашому багатостраждальному Стиру: і пляшки, і банки із салом, і колоди, і дохлі поросята, і навіть роздутого коня!!! І після цього ми маємо бути здорові?!
А пройдіться, не полінуйтеся, до маневицьких ставів. Бо ж краще раз побачити, ніж сім почути. Ось так ми дбаємо про своє довголіття.
Вода, за давноукраїнськими віруваннями, найвеличніший дар неба Матері-Землі, бо вона оживляє її та робить плодючою. Вода у наших предків була святою, вона обожнювалася. У народі кажуть: «будь багатий, як земля, а здоровий, як вода!» Вода очищає людину від гріхів.
Особливу зцілювальну силу мають йорданська, благовіщенська та непочата (та, що взята з криниці, річки, інших водойм до сходу Сонця) вода.
Водохреща (Йордань) – день очищення і вигнання нечистої сили. Ось чому так бажано на Водохреща скупатися в ополонці, або хоча б у ванні. Кажуть, що цього дня вся вода, включаючи водопровідну, має особливі очисні властивості.
З давніх-давен йорданською водою лікували різні хвороби в людей і тварин, очищали обійстя, тому в домі впродовж усього року була йорданська вода, яка не псувалася і завжди була придатна для користування.
Те, що вода на Водохреще має чудодійні властивості, підтвердили і вчені Інституту екології людини. Вони стверджують, що вода цього дня змінюється структурно, стає подібною до тієї зв’язаної води, що міститься в організмі людини. Тому і є такою лікувальною й допомагає, як енергетичний допінг.
Категорія: На суботній добривечір | Додав: novadoba (19.01.2016) | Автор: Алла Бубнюк
Переглядів: 46 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz