Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 23.04.2018, 20:35

Головна » Статті » Офіційно

Чи готові до зими?

1 жовтня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова РДА Андрій Линдюк. Серед питань, що розглядались, - готовність господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Про виконання запланованих заходів доповідала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва РДА Лілія Балай. В районі проведено ремонт котлів, котелень, систем опалення в ряді шкіл, систем гарячого водопостачання в обох районних лікарнях профілактичні роботи в котельнях Маневицької та Колківської дитячих музичних шкіл, комплекс заходів виконано підприємствами району. Є й над чим працювати. Так не опалюються 11 сільських закладів культури, що мають централізоване опалення, потребує ремонту покрівля котельні Колківської РЛ, не закрите ще питання опалення в Маневичах житлових будинків, де проживають медпрацівники тощо. Члени колегії наголошували на важливості створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків для вирішення питань ремонту, утеплення, опалення будівель.
Про стан організації дозвілля та надання платних послуг клубними установами району інформував начальник відділу культури та туризму РДА Ігор Дерлюк. Він зупинився на зміцнення матеріально-технічної бази закладав культури, проведенні культурно-мистецьких закладів, повідомивши що в сільських клубах працюють понад 200 аматорських колективів. За 8 місяців ц.р. заклади культури надали послуги на 103,1 тис. грн., в т.ч. сільські клуби - - 58,8 тис. грн. Ігорю Дерлюку було дано доручення зробити моніторинг надання платних послуг за останні роки та в розрізі всіх клубних установ, аби вияснити доцільність платних послуг за проведення дискотек, вечорів відпочинку.
Йшла мова на засіданні колегії і про стан основних площинних спортивних споруд в районі. Про це доповідав завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА Руслан Клімчук. Зокрема, в районі функціонує 257 спортивних споруд, з них 2 стадіони. Один з них, в Колках, що належить ВПУ, потребує ремонту трибуни та лав для глядачів. Є 29 футбольних полів, 32 спортзали,170 спортивні майданчики, з яких один у Маневичах із штучним покриттям, що нині вже потребує оновлення. Проведено облаштування футбольних полів у Старосіллі, Оконську та Прилісному. Цьогоріч 30 тис. грн. було виділено з районного бюджету на облаштування футбольного поля в Троянівці, де проводився районний фестиваль фізкультури та спорту. Позаяк ці кошти виділяються традиційно, то сільських рад, бажаючих провести наступного року цей фестиваль, є чимало. Йшлося і про надання іменних районних стипендій спортсменам з Маневиччини, які є членами збірних України. Справа лише у питанні належного оформлення документів. Про готовність посприяти у цьому завірив присутній на колегії куратор району, заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин.
Про заходи з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року в районі доповідав керівник апарату РДА Олександр Коробчук. Утворені та працюють районна виборча комісія, 2 селищні та 30 сільських виборчих комісій, для яких створені всі умови для праці утворено 77 дільниць. Цьогоріч список кандидатів у депутати Маневицької районної ради не публікується в районній газеті, ознайомитись з ним виборці можуть на сайтах райдержадміністрації та районної ради.
Члени колегії продовжили роботу у селах Криничне, Чертвертня та Годомичі, де ознайомились із роботою виконавчих комітетів Четвертнянської та Годомичівської сільських рад щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», стан дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» в сільській раді. Про напрацювання та проблеми інформували Четвернянський сільський голова Степанія Підвальна та очільник Годомичівської громади Володимир Бойко.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (13.10.2015) | Автор: Олена Бичкова
Переглядів: 121 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz