Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 194
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 22.02.2018, 17:47

Головна » Статті » Офіційно

Італійські інвестиції - У Троянівці

18 травня у Троянівській сільраді відбулась зустріч очільників Маневицького району – голови РДА Андрія Линдюка та голови райради Анатолія Мельника, Троянівського сільського голови Миколи Ясюка, інших посадових осіб із засновниками новоствореного товариства «Грін Енерджі Маневичі» Лан Франком Курці та Доменіком Палоне, директором з української сторони Володимиром Герасимовичем, де останні представили пілотний проект агропромислового, енергетичного центру.
Варто відразу відмітити, що загальна сума інвестицій в запропонований індустріально-аграрний комплекс становить 79710 млн. євро та передбачає створення близько 300 робочих місць для місцевого населення із середньою заробітною платою 4500-5000 гривень. Підприємство працюватиме на низькосортній деревині, відходах лісопильної промисловості, залишках від санітарних рубок, чистки лісу, соломі, а також торфу, чого у нашому районі є в достатній кількості. У різних видах діяльності підприємства, використовуватимуться найновіші сучасні інноваційні технології.
Передусім передбачається будівництво теплоелектростанції, яка працюватиме на біомасі та промислових відходах. Електроенергія використовуватиметься для власних потреб індустріального комплексу, а надлишок може реалізовуватись в електромережу по зеленому тарифу та по значно нижчій ціні для жителів села Троянівка.
Товариство планує виробляти щепу, брикети, гранули з дерева, має технологію виробництва пілетів з деревини та торфу, що знижує собівартість та підвищує калорійність пілетів. Таке паливо може вироблятися у великих обсягах та реалізовуватись на внутрішній ринок України.
Ще одним видом діяльності має стати виробництво котлів малої та середньої потужності до 1 МВт, які працюватимуть на твердих видах палива, в тому числі на торфі та пілетах (деревина+торф).
На початковій стадії будівництва комплексу товариство планує монтаж та введення в експлуатацію інноваційної технології магнітних моторів, що дасть можливість відмовитись від зовнішніх електромереж. При умові сертифікації цієї технології на Україні інвестор готовий на виробництво цих інноваційних моторів на Волині та реалізацію по всій Україні і за кордон.
Як побічні види діяльності, на власному теплі та електроенергії цілорічно вирощуватимуться в обігріваючих теплицях фрукти, овочі та ароматичні трави для внутрішнього ринку України та на експорт. Вирощування продукції здійснюватиметься гідропонічним та альтернативним аеропонічним методами. Товариство також має технологію поєднання вирощування за інтегрованою схемою прісноводної риби тілапії та рослини базилік, а також технологію по виробництву в теплицях морських водоростей (спіруліну), що використовуються як добавки до харчових продуктів та у косметиці. Враховуючи, що регіон багатий на ягоди та гриби, плануються інвестиції в заготівлю та переробку й цієї продукції.
Нині товариство проводить заходи щодо отримання всіх необхідних дозволів та погоджень на початок своєї діяльності, після чого розпочнеться будівництво об’єктів першої черги. Очікується, що за 2-3 роки комплекс повністю буде зданий в експлуатацію.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (24.05.2016) | Автор: Сергій ГУСЕНКО
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz