Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 206
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 26.04.2024, 09:09

Головна » Статті » Офіційно

МАНЕВИЦЬКІ ЛІСІВНИКИ ДІЛИЛИСЯ НАБУТИМ ДОСВІДОМ

З метою обміну знаннями та досвідом 12 травня на Волині пройшов всеукраїнський семінар лісівників, ініційований начальником Волинського ОУМЛГ Олександром Кватирком.
Серед учасників семінару – начальники Житомирського і Чернігівського ОУЛМГ Андрій Курінський та Андрій Пивовар, директори лісгоспів цих областей, генеральний директор ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Петро Васильєв. Поважні гості на чолі із господарем волинських лісів Олександром Кватирком не випадково першими відвідали саме ДП «Маневицьке ЛГ», адже це підприємство є новатором у багатьох починаннях, за багатьма показниками діяльності лідирує як у районі, так і в області.
Здивувати керівників обласних управлінь та лісогосподарських підприємств переробкою деревини, навіть на сучасному устаткуванню, навряд чи вдалось би, тож директор ДП «Маневицьке ЛГ» Володимир Радіон вирішив продемонструвати, як підприємство заробляє кошти від побічного лісокористування.

Спочатку учасники семінару відвідали досить потужне тепличне господарство, де вирощують декоративний посадковий матеріал, квіти та овочі для потреб власної їдальні.
Цікавим і пізнавальним для лісівників стала розповідь майстра Марії Яковлевої про роботу цеху хвойного екстракту. Варто відзначити, що відновлена у 2015 році робота цеху дає можливість переробляти порубкові рештки та більш раціонально використовувати деревину. А сам екстракт, який отримують у процесі уварювання зеленої хвойної маси та який містить велику кількість ефірних олій та мікроелементів, використовується для лікувально-профілактичних ванн.
Зацікавила гостей налагоджена робота консервного цеху підприємства, про яку повідала начальник цеху Галина Зінич. На час його відвідування саме кипіла робота із консервування щавлю та одного з видів напою. Загалом же тут освоєно випуск 27 видів товарної продукції без усіляких хімічних добавок, консервантів та барвників. Споживачами продукції є здебільшого освітні, медичні установи та заклади громадського харчування. Окрім внутрішнього ринку України, продукція має попит і за кордоном.
Оскільки однією із головних, покладених на лісівників, функцій є державна охорона лісів, в тому числі забезпечення охорони лісів від пожеж, запрошеним гостям було продемонстровано роботу впровадженої на підприємстві системи телевізійного відеоспостереження за лісовими масивами, яка забезпечує своєчасне виявлення пожеж та їхню локалізацію в осередку виникнення.
У стислий час, виділений на ознайомлення із роботою Маневицького держлісгоспу, неможливо повністю розкрити усі надбання підприємства, та і побаченого вистачило, аби здивувати шанованих гостей. Окрему інформацію вони активно сприймали на слух, задаючи численні питання, деякі робочі процеси знімали на камери мобільних телефонів, аби продемонструвати їх своїм підлеглим.
На згадку про відвідини підприємства гостям були вручені сувенірні набори виготовленої продукції консервного цеху та цеху хвойного екстракту.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (24.05.2016) | Автор: Сергій ГУСЕНКО
Переглядів: 373 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz