Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 20.04.2018, 00:30

Головна » Статті » Офіційно

Платники району перерахували для армії 1,9 мільйона гривень військового збору
В першому півріччі 2015 року від платників податків, які перебувають на обліку в Маневицькому районі, до державного бюджету надійшло 1,9 млн. грн. військового збору.
За словами заступника начальника – начальника Маневицького відділення Ківерцівської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Наталії Бідун, військовий збір сплачується волинянами з важливою ціллю: аби зміцнити суверенітет та обороноздатність нашої країни, зібрати кошти для сучасного переоснащення української армії.
Військовий збір утримується з усіх видів доходів, як і податок на доходи фізичних осіб. Нещодавно в Податковий кодекс внесено нові зміни, відповідно до яких оподаткуванню військовим збором підлягають такі види доходів, які не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб:
- проценти, що нараховані на цінні папери, емітовані Мінфіном, та на боргові зобов’язання Національного банку України;
- дивіденди, які нараховуються на користь платника податку у вигляді акцій (часток, паїв), емітованих юридичною особою – резидентом, що нараховує такі дивіденди за умови, що таке нарахування жодним чином не змінює пропорцій участі всіх акціонерів у статутному фонді емітента;
- сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів, включаючи використані акумулятори,залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю, та брухт дорогоцінних металів, проданий Національному банку України;
- доходи від операцій з валютними цінностями (крім цінних паперів), пов’язані з переходом права власності на такі валютні цінності, за виключенням доходів, оподаткування яких прямо передбачено іншими нормами Податкового кодексу;
- інвестиційний прибуток від операцій з борговими зобов’язаннями Національного банку України та казначейськими зобов’язаннями України, емітованими Мінфіном, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти.
Довідково: відповідні зміни до Податкового кодексу внесено Законом України від 02.03. 2015, №211 «Про внесення змін до Податкового кодексу України».
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (31.08.2015) | Автор: Маневицьке відділення Ківерцівської
Переглядів: 72 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz