Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 20.04.2018, 00:16

Головна » Статті » Офіційно

Пленум ветеранської організації
Відбувся пленум районної організації ветеранів війни і праці, в якому взяли участь голова районної ради Людмила Веремчук, заступник голови РДА Анатолій Мельник, селищний голова Ярослав Левко, голова обласної організації ветеранів війни і праці Олександр Булавін та його заступник Геннадій Гулько, представники окремих організацій та установ району.

Основне питання, яке розглядалось на пленумі, стосувалось підготовки до проведення звітів і виборів в первинних ветеранських організаціях та звітно-виборної конференції. Голова ради ветеранів району Дмитро Фальковський відзначив голів первинних ветеранських організацій, які працюють п’ять, десять і більше років,здебільшого на громадських засадах. Він висловив переконання у тому, що в основному потреби заміни ветеранських кадрів не має, окрім тих, що пов’язані із віковим цензом та станом здоров’я.
Дмитро Фальковський зупинився і на проблемах, що турбують ветеранів. Це, зокрема, невиконання в повній мірі статей ЗУ «Про статус ветеранів війни і праці, їх соціального статусу». Мова йшла про пільговий проїзд, який на Маневиччині діє лише на маршруті Колодії-Маневичі, а до с. Куликовичі взагалі відсутнє транспортне сполучення. Неповністю фінансуються ветеранам статті закону, які передбачають надбавки та доплати, зокрема й до 70-річниці Дня Перемоги ветеранам війни. Не враховано критичні зауваження по наданню ритуальних послуг, особливо щодо забезпечення транспортом. Не влаштовує ветеранів відпуск ліками за рецептами, турбує стрімке підвищення цін на медпрепарати. Не має в районі соціального таксі для потреб ветеранів, яке діє в ряді областей. Ускладнився порядок отримання засобів реабілітації, відсутній прокатний пункт цих засобів. Також турбують ветеранів питання спрощення переоформлення будинків та іншого нерухомого майна, вартості обмолоту зернових культур у поточному році та складання списків на паливо.
Дмитро Фальковський проаналізував роботу, пов’язану із допомогою учасникам АТО, а потім запропонував якнайшвидше створити організацію, яка б займалася виключно цими питаннями, для того, щоб оперативно використати кошти, виділені районною радою на необхідний одяг та амуніцію військовим АТО. Створити таку організацію можуть самі демобілізовані воїни АТО, яких нараховується вже близько 170 чоловік. Також Дмитро Фальковський попросив владу посприяти у виділенні приміщення під єдиний центр фасування допомоги військовим АТО.
Про проблеми ветеранів Прилісненської сільської ради говорив голова первинної організації Михайло Миткалик. Він також розповів про добру традицію, яка склалась у сільській раді, - із подарунками, наданими підприємцями, відвідувати людей поважного віку, яким виповнилося 80 і більше років. Також зазначив, що ветерани сільради переймаються долею ДП «Волиньторф». Здивувала виступаючого і стаття в «Новій добі», де голова РДА Андрій Линдюк зазначив, що в районі не працюють громадські організації.
Голова районної громадської організації “Захист дітей війни” Наталія Степанюк висловила обурення ветеранів в зв’язку із повідомленням про обмеження пільгового проїзду. Вона вказала, що ветеранська організація має багато спільних проблемних питань із організацією «Захист дітей війни», тож говорила про доцільність об’єднання цих організацій. Висловлювалось сподівання щодо дієвості в районі громадської ради, і щодо того, що влада буде прислухатися як до думки ветеранів, так і до громадськості в цілому.
Про роботу управління Пенсійного фонду в районі інформувала заступник начальника управління Галина Горайчук, з аспектами соціального захисту ознайомлював начальник відділу управління соціального захисту РДА Сергій Павлюк.
Заступник голови РДА Анатолій Мельник запевнив присутніх, що всі проблемні питання ветеранів району виконавча влада намагатиметься вирішувати оперативно.
Голова райради Людмила Веремчук відзначила велику активність ветеранської організації не лише у своїй безпосередній діяльності, а й у виконанні покладеної на неї місії із забезпечення військових АТО. Людмила Веремчук озвучила своє бачення вирішення окремих питань, озвучених на пленумі.
Олександр Булавін подякував усім представникам влади району, яким не байдужі проблеми ветеранів, проте вказавши, що їх не завжди хочуть чути у вищих ешелонах влади. Він виконав почесну місію - вручив Дмитрові Фальковському відомчу нагороду – нагрудний знак «Почесний ветеран України», а також повідомив, що за поданням Волинської обласної ради ветеранів Дмитро Лукич представлений ще й до державної нагороди.
На завершення пленуму делегати одноголосним рішенням підтримали пропозицію, яка надійшла із однієї з комісій районної ради, щодо підтримання кандидатури Дмитра Фальковського на присвоєння звання почесного громадянина Маневицького району.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (17.06.2015) | Автор: Сергій ГУСЕНКО
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz