Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 194
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 26.02.2018, 02:50

Головна » Статті » Офіційно

Самоорганізовуватись для вирішення проблем
На черговій зустрічі голови РДА Андрія Линдюка із журналістами місцевих ЗМІ йшлося про зміни в структурі райдержадміністрації, зокрема, новоутворене управління регіонального розвитку РДА очолив Олександр Турик, який попередньо обіймав посаду начальника управління агропромислового розвитку.
Управління включає чотири підрозділи: відділ агропромислового розвитку, відділ промисловості, інфраструктури та торгівлі, сектор містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства і будівництва. Наступним етапом буде створення управління гуманітарного розвитку, наразі вирішуються технічні питання.
Залишається і підсилюється відділ економічного розвитку, інвестицій і міжнародного співробітництва, адже посиленої уваги вимагає залучення інвестиційного ресурсу в район, участь в проектах Європейського Союзу.
Очільник виконавчої влади району звернув увагу і на таку вимогу часу як самоорганізація громад для вирішення проблем. Йшлося про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Згідно із Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», до 1 липня ц.р. мешканці таких будинків повинні визначитись, як і ким здійснюватиметься подальше обслуговування будинків. Якщо не буде створене власне ОСББ, то призначатиметься керуюча компанія, при цьому тарифи на її послуги можуть бути завищені.
Приклади створення ОСББ є вже у нашому районі. Як повідомив Андрій Линдюк, в райдержадміністрації готові надати всім бажаючим методичну, організаційну допомогу, а також будуть віднайдені можливості для фінансової підтримки у вирішенні питань, що потребують значних коштів, як-от перекриття дахів, опалення будинків.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (25.04.2016) | Автор: Олена Бичкова
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz