Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 23.04.2018, 20:34

Головна » Статті » Офіційно

Стратегічне планування та управління проектами
З метою залучення позабюджетних коштів для вирішення проблем територіальних громад району в залі засідань РДА 16 вересня Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено перше заняття тематичного постійно діючого семінару «Стратегічне планування та управління проектами» для державних службовців, посадових осіб місцевих органів державної влади, сільських, селищних голів та представників громадських організацій району.
Голова РДА Андрій Линдюк, відкриваючи захід, привітав учасників, подякував організаторам семінару та відзначив його важливість, оскільки така тісна можливість спілкування з експертами проектної діяльності дозволить в подальшому врахувати учасникам значний досвід при підготовці проектів на різноманітні конкурси.
Перший заступник голови РДА Андрій Бурак у своєму виступі охарактеризував стан та перспективи інвестиційного процесу у Маневицькому районі.
Про можливості залучення коштів для розвитку територій шляхом проектного менеджменту учасникам семінару розповіла заступник начальника відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради Ірина Прус.
Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва РДА Надія Савчук зосередила увагу присутніх на ролі проектного менеджменту в реалізації стратегій розвитку територій та ознайомила з використанням проектного менеджменту органами місцевої влади для залучення інвестицій.
Про стан та перспективи залучення міжнародної технічної допомоги в області вів мову заступник начальника відділу європейської інтеграції управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції облдержадміністрації Віктор Чубко.
Керівник Транскордонної агенції інвестицій Волинського обласного фонду підтримки підприємництва Андрій Сичук ознайомив присутніх з особливостями залучення інвестицій органами місцевого самоврядування.
Директор Волинського обласного фонду підтримки підприємництва Ольга Шворак презентувала учасникам семінару досвід реалізації проектів Волинським обласним фондом підтримки підприємництва за 2013-2015 роки.
Старочорторийський сільський голова Микола Шулипа поділився досвідом по залученню інвестицій та проектної діяльності Старочорторийської сільської ради.
Про участь в реалізації спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II» розповів присутніх голова Годомичівської громадської організації «Вікторія» Василь Шавук.
Учасники семінару отримали інформацію про можливості залучення позабюджетних коштів для розвитку територій; ознайомилися з основами проектного менеджменту; дізналися про найбільші донорські організації, що надають міжнародну технічну допомогу Україні, а також про пріоритетні напрямки фінансування проектів; ознайомилися з особливостями підготовки проектів для участі у програмі транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» на 2014-2020 роки Європейського інструменту сусідства та партнерства, програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна», проекті Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив та в інших конкурсах проектів.
Незабаром планується проведення двох практичних занять, на яких учасники отримають практичні навички з підготовки проектів. Усіх зацікавлених осіб у залученні інвестицій та реалізації проектів у межах територіальної громади запрошуємо на практичні заняття. Для детальнішої інформації просимо звертатися до відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (30.09.2015) | Автор: Надія Савчук
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz