Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 26.04.2018, 23:41

Головна » Статті » Офіційно

З перших уст. Ігор Дерлюк: Кожен керівник має бути хорошим менеджером
Начальник відділу культури і туризму РДА Ігор Дерлюк – один із молодої команди голови райдержадміністрації Андрія Линдюка. Йому 27 років, за освітою історик.

- Ігоре Васильовичу, після Василя Дарчука важко займати посаду?

- І важко, і легко. Завдяки Василю Михайловичу у маневичан склався стереотип, що начальник відділу культури обов’язково має співати. Проте вважаю, що кожен керівник - в першу чергу менеджер і адміністратор. Крім сільських закладів культури , у наш відділ входять бібліотеки, дві музичні школи, краєзнавчий музей. Моє головне завдання – дбати про розвиток культури у районі і належне функціонування названих закладів. Багато хто робить мені закид, що надто молодим прийшов до влади. Нагадаю, що перезавантажити владу, допустити до її керма молодь – одна з вимог Революції гідності. У мене великий внутрішній запобіжник щодо корупції чи зверхнього ставлення до людей. Вважаю, що посадовцю будь-якого рівня важливо зберігати людяність.
А легко тому, що наш район -один з найкращих в області в галузі культури. Колектив працівників згуртований, професійний, у чому беззаперечна заслуга такого авторитетного керівника як Василь Дарчук. Я вдячний Василю Михайловичу за підтримку, за поради.

- За два місяці роботи Ви ознайомилися з більшістю клубних закладів. Яке враження?

- Сьогодні ще мені важко дати повну й об’єктивну характеристику. Скажу, що в багатьох селах ведеться робота. Але, на жаль, є й такі клубні заклади, де завідуючий вбачає своїм обов’язком відчиняти двері і вмикати музику. На семінарі 16 червня я попросив відкоригувати графіки роботи. Бо ж якщо стоїть дві години роботи вдень і дві ввечері, то, зважаючи на сільські умови, зрозуміло: такий графік не виконується.
Необхідно посилити функції РБК як методичного центру. Вбачаю велику роль культури в національно-патріотичному вихованню молоді. Намагатимуться робити все від мене залежне, аби залучити щонайбільше коштів, для покращення матеріально-технічного стану закладів культури в районі.

- У назві очолюваного Вами відділу присутнє й слово «туризм». На мою думку,
туризм у нас скоріше декларативний, якщо не рахувати інформаційно-просвітницьку роботу краєзнавчого музею, який періодично випускає буклети, фотолистівки, фотоальбоми… Чи можна зрушити цю справу з місця?

- Великі можливості на території району вбачаю у розвитку зеленого (сільського)
туризму. На жаль, у нас відсутня інфраструктура, яка забезпечила б належний прийом гостей. Але я впевнений: якщо попрацюємо – все у нас вийде. До речі, за кілька днів братиму участь у дводенному семінарі з цього питання, який проходитиме в Луцьку.

- У Маневичах багато років простоює літній танцювальний майданчик. Як
думаєте, чому?


- Є декілька причин. По-перше, за останні роки змінилися пріоритети молоді,
сьогодні вона хоче відпочивати по-іншому, ніж учора. По-друге, жителі навколишніх будинків були не в захваті від гучної музики, яка не давала можливості заснути. Ну, а тепер, коли країна воює, вважаю, не зовсім доречним проведення гучних дискотек.
До речі, нещодавно я подав пропозицію до проекту Стратегії розвитку області
«Волинь-2020» створити на місці цього танцмайданчика мистецьке кафе. Якщо пропозиція не буде підтримана, то ця ідея впроваджуватися шляхом заявки на конкурс проектів.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (27.07.2015) | Автор: Алла БУБНЮК
Переглядів: 96 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz