Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 25.04.2018, 13:33

Головна » Статті » Повідомлення з РАЕС

Цілі чергової інспекції МАГАТЕ на РАЕС були успішно досягнуті

Інспекторами Міжнародної агенції з атомної енергії 27-28 серпня проведено чергову планову інспекцію енергоблоків Рівненської АЕС. Інспекція проходила в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про непоширення ядерної зброї, яку було підписано у 1995 році. В ході інспекції засвідчується використання ядерних матеріалів у мирних цілях.
Інспектори МАГАТЕ Шин Сеунг Джонг та Мечері Джамал перевірили енергоблок №4 з реактором типу ВВЕР-1000. Було оглянуто басейн витримки блоку №4 після проведеного під час планово-попереджувального ремонту перевантаження ядерного палива, спеціальним приладом типу ICVD перевірялось відпрацьоване ядерне паливо. Також опечатано транспортний канал між басейном витримки та басейном перевантаження ядерного палива.
Інспекторами виконано заміну печаток на системі відеоспостереження реакторного відділення енергоблоку № 4 РАЕС, інформація з якої через канали зв’язку передається до центрального офісу МАГАТЕ у Відні.
На енергоблоці №4 РАЕС інспектори Шин Сеунг Джонг та Мечері Джамал провели фізичну інвентаризацію свіжого ядерного палива у спеціальному сховищі. Усі роботи виконувались у присутності державного інспектора з ядерної безпеки на РАЕС.
Після планової інспекції на РАЕС пройшов дебрифінг, на якому фахівці обговорили результати своєї роботи та терміни проведення наступної інспекції МАГАТЕ на РАЕС.

Енергоблок №4 РАЕС готовий до виведення на МКРУ понеділок, 7 вересня, відбулась робоча нарада по отриманню дозволу на виведення на мінімальний контрольований рівень (МКР) потужності енергоблоку №4 після проведення ППР. Рівненська АЕС отримала дозвіл на виведення енергоблоку на МКР.
Нарада проходила у режимі відеоконференції за участю представників ДП «НАЕК «Енергоатом», технічних керівників ВП РАЕС та представників Держатомрегулювання України.
За словами генерального директора ВП РАЕС Павла Павлишина, під час виходу енергоблоку №4 на МКР в Україні вперше буде використаний режим збільшених швидкостей за малою борною програмою. Це дозволить пришвидшити пускові роботи за рахунок швидкості водообміну, відповідно скоротити фактичні терміни ППР. «Думаю, що й інші АЕС України слідом за нами будуть займатися цим питанням», - говорить Павло Павлишин.
Виведення енергоблоку №4 на МКР планується вже на поточну добу. Увімкнення енергоблоку в мережу на повну потужність заплановане на 13 вересня 2015 рік.
Під час середнього планового ремонту, який розпочався 21 липня, на Рівненській АЕС виконали середній ремонт реактора та турбогенератора ТГ-6, капітальні та середні ремонти парогенераторів, капітальний та поточні ремонти головних циркуляційних насосів, поточний ремонт компенсатора тиску. Також провели низку надрегламентних робіт, спрямованих на підвищення безпеки, за Комплексною (зведеною) програмою підвищення рівня безпеки енергоблоків. В стадії завершення знаходяться роботи з реконструкції ВРП-750 кВ у рамках реалізації проекту ЛЕП 750 кВ «РАЕС – підстанція «Київська».
Категорія: Повідомлення з РАЕС | Додав: novadoba (15.09.2015) | Автор: Управління інформації та зв’язків з
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz