Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 199
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 20.04.2018, 00:28

Головна » Статті » Повідомлення з РАЕС

Молоде поповнення
На Рівненську АЕС приходить нове покоління фахівців. Нещодавно керівники підрозділів станції зустрілись з дипломованими випускниками вищих навчальних закладів України.

В рамках угоди про співпрацю з профільними технічними університетами на Рівненську АЕС цьогоріч очікуються 24 випускники, 15 з яких вже проходять процедуру працевлаштування. З початку року зарезервовано робочі місця для десяти випускників Одеського Національного політехнічного університету, які навчались за спеціальністю «Атомна енергетика» та п’ятьох випускників НТУУ «Київський політехнічний інститут».

Дипломована молодь познайомилась з керівниками підрозділів ще під час проходження переддипломної практики. Тоді ж керівництво висвітлило перед випускниками усі питання майбутнього працевлаштування. З деякими спеціалістами контракт підписали ще на першому курсі навчання, яким за умови успішного навчання гарантувалися посади на РАЕС. Молоді фахівці працюватимуть у реакторних та турбінних цехах, в цеху радіаційної безпеки, цеху теплової автоматики і вимірювань, в хімічному та електричному цехах.

Андрій Шкльода та Ігор Ващеня, випускники Одеського політехнічного університету влаштовуються у хімцех електростанції. Вони знайомі з роботою АЕС та працівниками цеху ще з виробничої та переддипломної практик. Наразі майбутні хіміки проходять співбесіду з керівництвом цеху, яке запропонує хлопцям відповідні вакансії і, зовсім скоро, після проходження медогляду та психофізіологічного обстеження, ті зможуть приступити до роботи. «В залежності від ситуації, від того на яку вакансію піду, і буду планувати вже своє майбутнє, своє житло, сім’ю», - говорить про подальші плани та цілі Ігор Ващеня.

На сьогоднішній день ДП «НАЕК «Енергоатом» тісно співпрацює з п’ятьма профільними вищими навчальними закладами, які готують фахівців для атомної енергетики. Договірні відносини підписані з НТУУ «КПІ», Львівським та Одеським політехнічними університетами, Вінницьким Національним технічним університетом, а також з Київським Національним університетом ім. Тараса Шевченка. А нещодавнє відкриття факультету атомної енергетики у Львівській політехніці в рази збільшить потік кадрів у атомну галузь країни. По закінченню вишів, успішним випускникам Рівненська АЕС дає можливість подальшого працевлаштування на підприємство.

За словами заступника генерального директора з персоналу Олександра Остаповця, все більше молодого покоління приходить на Рівненську атомну електростанцію, яка в свою чергу веде активну політику щодо нових кадрових надходжень, - «Більша частина персоналу ВП РАЕС – активна молодь зі своїми амбіціями та спільними цілями, спрямованими на благо атомної енергетики країни. Колектив Рівненської атомної електростанції радий вітати нове поповнення у колі своєї дружньої родини. Адже нові та свіжі ідеї завжди будуть ґрунтовною платформою для прогресивного розвитку енергетики в цілому».
Категорія: Повідомлення з РАЕС | Додав: novadoba (11.08.2015)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz