Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 206
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 25.04.2024, 07:24

Головна » Статті » Повідомлення з РАЕС

Перевірка готовності РАЕС до роботи у осінньо-зимовий період

26 жовтня 2015 року на РАЕС почала працювати комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності електростанції до роботи у осінньо-зимовий період.
Як наголосив голова комісії Володимир Новіков, заступник генерального інспектора-директор з нагляду за безпекою Компанії, метою перевірки є оцінка виконання відокремленим підрозділом організаційно-технічних заходів, спрямованих на підготовку обладнання, будівель, споруд і персоналу до надійної та безпечної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років. Комісія у складі фахівців дирекції з нагляду за безпекою Компанії, спеціалістів АЕС, державного старшого інспектора державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж впродовж тижня за результатами оглядів та обходів складе акт, який буде направлений до міністерства енергетики та вугільної промисловості. Перевірятиметься стан будівель та споруд, покрівель, утеплення будівель, виконання ремонтів основного технологічного обладнання, готовність магістральних тепломереж, стан пожежної безпеки, стан охорони праці.
На РАЕС у рамках підготовки до зими в травні було розроблено перелік організаційно-технічних заходів із 114 пунктів на загальну суму 6 млн. 786,8 тис. грн. На чотири місяці розраховувалося виконання переліку заходів, спрямованих на успішне проходження осінньо-зимового періоду. До переліку включено заходи з підготовки технологічного, електротехнічного обладнання, внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, підземних комунікацій, засобів пожежогасіння, підготовки будівель та споруд, що включає їх утеплення, засклення та відновлення покрівель, забезпечення матеріально–технічними ресурсами, підготовки персоналу та забезпечення його спецодягом. Також передбачені і тематичні тренування персоналу, пов’язані з проходженням осінньо-зимового максимуму навантаження. Окремим розділом до плану додані заходи з підготовки соціальних об’єктів, які обліковуються на балансі РАЕС. Виконання заходів постійно контролювалося спеціалістами виробничо-технічної служби РАЕС та щотижня – куратором цієї роботи, дирекцією з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом».
Наразі виконано усі заходи. Найбільш вартісними роботами стали ремонти покрівель. На їх реалізацію цьогоріч спрямовано 2 млн. 717 тис. грн.
Особлива увага була звернена на підготовку персоналу. Проведено інструктажі щодо роботи в умовах ОЗП. Персонал, який працює ззовні, повністю забезпечений теплим спецодягом та зимовим спецвзуттям. Проведено протиаварійні тренування оперативного персоналу наскрізних змін, під час яких відпрацьовувались дії персоналу з ліквідації можливих пошкоджень обладнання через складні погодні умови, характерні для зими. Виконані основні організаційно-технічні заходи, які гарантують надійне та безперебійне енергопостачання навіть за умов максимальних навантажень на електромережі.
Надійність роботи РАЕС взимку важлива і для її міста-супутника, адже тепло- та водопостачання Кузнецовська також здійснюється Рівненською АЕС. Тому, серйозну увагу приділено готовності обладнання та мереж, задіяних у тепло- та водозабезпеченні міста.


Рівненська АЕС підтримує ініціативу Nuclear for Climate
Рівненська АЕС спільно з НАЕК «Енергоатом» та учасниками ініціативи #Nuclear4Climate долучається до масштабної акції, закликаючи світову спільноту включити атомну енергетику до механізмів скорочення викидів парникових газів.
19-23 жовтня у Німеччині відбулася Конференція з питань зміни клімату, яка зібрала представників близько двохсот країн світу. Учасники конференції підготували проект нової кліматичної угоди, яку мають підписати у грудні в Парижі на Зустрічі сторін рамкової конвенції ООН зі зміни клімату (РКЗК ООН), у якій, зокрема, візьме участь і українська делегація. Майбутні переговори повинні запропонувати новий підхід, який вимагатиме, щоб усі країни впровадили більш жорсткі заходи задля скорочення викидів зі спалювання вугілля, газу і нафти, які сприяють глобальному потеплінню.
Сьогодні, коли значна частка викидів парникових газів припадає на енергогенеруючі підприємства, ядерна енергетика, яка використовує для виробництва енергії низьковуглецеву технологію, набуває ще більшого значення. Статистика свідчить, що найменші показники СО2 спостерігаються у тих країнах, де поряд з великою часткою відновлювальної енергетики значні обсяги електроенергії виробляють саме атомні електростанції. Відповідно, подальший розвиток атомної енергетики дозволить пом’якшити кліматичні зміни.
В травні у Франції світові ядерні товариства і асоціації підписали звернення до майбутньої РКЗК ООН, у якому вони закликали визнати ядерну енергію в якості варіанту низьковуглецевої енергетики і включити її до своїх механізмів фінансування. У документі також говориться, що усі країни повинні мати доступ до максимально широкої низки технологій з низьким вмістом вуглецю, в тому числі атомної енергетики, в цілях скорочення викидів CO2. Так, близько 40 ядерних товариств та асоціації, які представляють 50 тисяч вчених з 36 країн п'яти континентів, об’єдналися в рамках ініціативи Nuclear for Climate (Атом за клімат). Новостворена спільнота намагається донести суспільству, що ядерна енергія є ключовою частиною рішення в боротьбі зі зміною клімату. Ця ідея, в свою чергу, дозволить об’єднати усі країни Євросоюзу, які разом стануть потужним інструментом у боротьбі з кліматичними змінами на планеті.
Рівненська АЕС долучається до всесвітньої акції #Nuclear4Climate. Будь-який працівник атомної енергетичної галузі може підтримати ініціативу! Для цього потрібно сфотографуватися з плакатом, який висловлює ідею ініціативи «Атом за клімат» (варіанти плакатів можна побачити на офіційній сторінці NuclearforClimate у facebook) та розмістити фото у соцмережі з хештегами #Nuclear4Climate #‎COP21 ‪#‎ADP2 #RNPP.
Категорія: Повідомлення з РАЕС | Додав: novadoba (10.11.2015)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz