Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 189
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 21.11.2017, 20:30

Головна » Статті » Спорт

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ
Вища ліга: зміна лідера.
Після проведених, перенесеної гри п`ятнадцятого та матчів вісімнадцятого туру, скориставшись осічкою Оконської команди, яка тривалий час вела пелетон лідерів, вперше з початку чемпіонату, турнірну таблицю очолили діючі чемпіони.
«Стир» Ст.Чорторийськ – Цміни 4:0. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Голи: Володимир Коваль (14 хв.), Андрій Попіка (32 пен., 89 хв.), Ігор Байцим (90+2 хв.).
Колки – Оконськ 3:2. Арбітр Петро Пінчук (Четвертня). Голи: Микола Панасюк (8 хв.), Андрій Нахамець (22,56 хв.) – Ігор Савич 32, 85 хв., пен.).
«Колос» Ст.Чорторийськ – Кукли/Лісове 1:1. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Голи: Микола Лойко (83 хв.) – Сергій Шолом (6 хв.).
«Сойне» Прилісне – Копилля 1:0. Арбітр Микола Мельник (Карасин). Гол: Віталій Шишко (35 хв.).
Цміни – Городок 1:0. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Гол: Віталій Водько (39 хв.).
Боровичі – «Стир» Ст.Чорторийськ 1:3. Арбітр Василь Шавук (Годомичі). Голи: Віктор Стасюк (81 хв.) – Андрій Попіка (42 хв.), Володимир Коваль (47 хв.), Ігор Байцим (90+2 хв.).

Назва команди І В Н П М`ячі Очки
«Стир» Ст.Чорторийськ 16 12 3 1 69 -- 27 39
Оконськ 16 12 1 3 68 -- 23 37
«Сойне» Прилісне 16 11 2 3 46 -- 14 35
Цміни 16 9 2 5 32 -- 26 29
Городок 17 9 2 6 55 -- 28 29
Колки 16 6 3 7 28 -- 28 21
«Кормин» Гораймівка 16 6 2 8 38 -- 50 20
«Колос» Ст.Чорторийськ 17 5 2 10 23 -- 37 17
Кукли/Лісове 17 4 1 12 23 -- 83 13
Боровичі 17 4 1 12 19 -- 66 10*
Копилля 16 2 1 13 22 -- 42 7
* З команди Боровичі знято три очки за невиїзд.
Бомбардири: 34 м`ячі – Ігор Савич (Оконськ). 15 – Станіслав Приходько (Городок). 14 – Володимир Коваль («Стир»), Богдан Ковбасюк («Сойне»). 13 – Владислав Дячук («Стир»). 11 – Андрій Борисюк (Городок). 9 – Роман Козлинець («Стир»), Віталій Шишко («Сойне»), Віктор Сущ (Оконськ), Микола Михалик (Городок). 8 – Олександр Сильмаха («Кормин»).

Перша ліга: квінтет претендентів.
П`ятірка команд лідируючої групи визначатиметься хто з них лишній, а це, зважаючи на нестабільність майже кожної з них, обіцяє бути цікавим.
Годомичі – Красноволя 4:2. Голи: Олександр Климець (23,36,51,63 хв.) – Володимир Демчук (35 хв.), Анатолій Тачинський (50 хв.). Четвертня – «Підцаревичі» 0:3. Голи: Борис Олеш (15 хв.), Сергій М. Олеш (60 хв.), Олександр Левков (75 хв.). В.Осниця – Будки/Комарове 0:4. Голи: Богдан Сільчук (34,56,72 хв.), Віталій Сільчук (49 хв.). Чорниж – Троянівка 1:4. Голи: Ігор Ляшук (30 хв.) – Вадим Булік (16 хв.), Богдан Медведюк (40,64 хв.), Віталій Базюк (82 хв.). «Будівельник» Маневичі – Старосілля 0:0.

Назва команди І В Н П М`ячі Очки
«Будівельник» 16 11 1 4 46 -- 18 34
«Підцаревичі» 15 10 1 4 46 -- 23 31
Довжиця 15 9 2 4 39 -- 29 29
Троянівка 15 8 4 3 55 -- 28 28
Годомичі 16 8 2 6 36 -- 24 26
В.Осниця 15 7 0 8 30 -- 42 21
Чорниж 15 7 0 8 35 -- 40 21
Четвертня 16 6 2 8 30 -- 41 20
Старосілля 16 4 3 9 25 -- 33 15
Будки/Комарове 16 4 0 12 25 -- 55 12
Красноволя 15 3 1 11 23 -- 57 10

Бомбардири: 20 м`ячів – Богдан Медведюк (Троянівка). 17 – Олександр Климець (Годомичі). 14 – Акінбобойє А. Крістофер («Будівельник»). 13 – Сергій Шкода (Троянівка). 12 – Ігор Ляшук (Чорниж). 11 – Олександр Семенюк (В.Осниця). 10 – Дмитро Король (Довжиця). 9 – Вадим Засєкін (Довжиця), Віталій Базюк (Троянівка), Сергій Л. Олеш («Підцаревичі»), Богдан Сільчук (Будки/Комарове). 8 – Роман Огребчук (В.Осниця), Олександр Козловський (Чорниж).
В неділю, 6 вересня , гратимуть: Вища ліга: Оконськ – «Стир» Ст.Чорторийськ, Копилля - Колки, Гораймівка – Цміни, Городок – Прилісне, «Колос» Ст.Чорторийськ - Боровичі. Початок о 13-й годині. Перша ліга: Красноволя – Четвертня, «Підцаревичі» - Довжиця, Будки/Комарове – Чорниж, Троянівка – Годомичі, Старосілля – В.Осниця. Початок о 13-й годині.
Категорія: Спорт | Додав: novadoba (08.09.2015) | Автор: Михайло Бонгар
Переглядів: 71 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz