Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 17.04.2024, 02:23

Головна » Статті » Спорт

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ
У шостому турі вищої ліги команди, які знаходяться нагорі турнірної таблиці, зустрічалися у двобоях між собою, а команди нижньої половини таблиці виясняли відносини поміж себе. Після проведених матчів статус-кво не порушився.
Цміни - "Сойне" Прилісне 2:2. Арбітр Микола Мельник (Карасин). Голи: Дмитро Пугач (41 хв.), Ігор Водько (90+4 хв.) - Богдан Ковбасюк (5 хв.), Роман Коць (53 хв.). Гості активно почали гру і вже на старті провели гол та ще двічі могли закріпити свій успіх. Обмінявшись голами наприкінці першого та на початку другого таймів, господарі, через вилучення їхнього гравця, залишилися в меншості та заграли набагато активніше, ніж гості. Наприкінці вже доданого арбітром часу нападник команди господарів отримує м’яча в центрі поля та сміливо рушає вбік воріт суперника проти чотирьох (!) оборонців і ударом з-за меж штрафного майданчика зрівнює рахунок!
Колки - Маневичі 1:1. Арбітр В'ячеслав Хилюк (Прилісне). Голи: Роман Онищенко (62 хв.) - Андрій Шевчук (35 хв.). Поєдинок в основному проходив за ігрової ініціативи гостей з райцентру, особливо кінцівка матчу, коли футболісти раз за разом штурмували ворота суперника та забити такий бажаний гол їм не вдалося.
Оконськ - "Колос" Ст.Чорторийськ 2:0. Арбітр Петро Пінчук (Четвертня). Голи: Ігор Савич (83 хв.), Дмитро Коніщук (90+3 хв.). Беззаперечна перевага команди господарів у першому таймі та катастрофічна невезучість в реалізації гольових моментів! У другому таймі гра вирівнялась, і вже гості могли відкрити рахунок. Можливо, матч і завершився б внічию, якби дії кращого голеадора чемпіонату, який зважився на удар по м’ячу з розвороту, заставши зненацька воротаря суперників, що встиг зреагувати на удар, проте смугастий попав у ворота.
"Стир" Ст.Чорторийськ - Городок 7:3. Арбітр Василь Ковалик (Троянівка). Голи: Владислав Дячук (28,36,66 хв.), Ігор Байцим (31,80 хв.), Володимир Коваль (33,75 хв.) - Сергій Невар (15 хв.), Микола Варчук (48 хв.), Станіслав Приходько (88 хв.). Гості не змогли дати повноцінний бій, зазнавши втрат двох гравців на старті поєдинку через травми, та й протистояти потужному, злагодженому у всіх ланках колективу чемпіонів дуже непросто.
Копилля - Троянівка 5:3. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Голи: Богдан Фурманчук (2,65,80,90+1,пен. хв.), Андрій Ковальчук (27 хв.) - Микола Зінкевич (52 хв.), Віталій Базюк (74 хв.), Юрій Семенюк (79 хв.). Перший тайм за господарями, які на перерву пішли з гандикапом у два м’ячі. У другому таймі активність гостей дозволила їм зрівняти рахунок. Захотівши більшого, гравці троянівської команди погнали вперед, але в контратаках отримали голи в свої ворота.
"Кормин" Гораймівка - Кукли/Лісове перенесено.
Становище команд: 16 очок – Оконськ. 15 очок – «Стир». 11 очок – «Сойне», Городок. 10 очок – «Колос». 8 очок – Маневичі, Цміни. 7 очок – Кукли/Лісове. 6 очок – Копилля. 3 очка – «Кормин». 2 очка – Колки. 1 очко – Троянівка.
Бомбардири: 9 м`ячів - Ігор Савич (Оконськ). 8 - Владислав Дячук, Володимир Коваль (обидва "Стир"), Богдан Фурманчук (Копилля). 7 - Богдан Ковбасюк ("Сойне"). 6 - Юрій Басюк (Цміни). 5 - Ігор Байцим ("Стир"), Станіслав Приходько (Городок). 4 - Роман Речун ("Колос"), Сергій Снітко ("Кормин").
У першій лізі лідери грали на виїзді проти збалансованої та вмотивованої, амбітної годомичівської команди. І хоча гості більше володіли ігровою ініціативою, але, як це нерідко буває, фортуна була не на стороні активніших. Незважаючи на поразку, чорнижівська команда зберігає за собою лідируючу позицію, а найближчі переслідувачі в наступному турі вияснятимуть відносини в очному поєдинку.
Будки - Четвертня 4:2. Голи: Віталій Сільчук (10 хв.), Василь Герштун (49,80 хв.), Богдан Сільчук (65 хв.) - Сергій Ільчук (47 хв.), Вадим Дубець (60 хв.). Боровичі - Красноволя 1:4. Голи: Андрій Климець (50 хв.,пен.) - Руслан Патійчук (7 хв.), Роман Піддубний (24 хв.), Тарас Чеб (60 хв.), Святослав Близнюк (65 хв.). Старосілля - "Підцаревичі" 2:4. Голи: Микола Оксенюк (73 хв.), Богдан Загоровець (90+4 хв.) - Сергій Л. Олеш (15,35 хв.), Сергій М. Олеш (68 хв.), Борис Олеш (76 хв.). Годомичі - Чорниж 3:0. Голи: Олександр Мартинюк (18 хв.), Руслан Матвіюк (36 хв.), Олександр Климець (57 хв.). В. Осниця - Серхів 5:3. Голи: Олександр Семенюк (12,80 хв.), Дмитро Мельник (18 хв.,пен.), Дмитро Рачко (41,70 хв.) - Віктор Ящик (37,пен.,61,74 хв.).
Становище команд: 15 очок – Чорниж. 12 очок – «Підцаревичі». 11 очок – Годомичі. 9 очок – Красноволя, Довжиця, В. Осниця. 6 очок – Боровичі, Четвертня. 4 очка – Старосілля, Серхів. 3 очка – Будки.
Бомбардири: 10 м`ячів - Ігор Ляшук (Чорниж). 7 - Олександр Климець (Годомичі), Роман Огребчук (В.Осниця). 5 - Віталій Максимчук (Боровичі), Сергій Л. Олеш ("Підцаревичі"). 4 - Роман Шопулко (Боровичі), Дмитро Король (Довжиця), Олександр Семенюк (В.Осниця), Тарас Чеб (Красноволя), Віктор Ящик (Серхів).
У неділю, 12 червня, відбудуться матчі сьомого туру. Вища ліга «Сойне» - Оконськ (початок 11.00). Городок – Цміни, Маневичі – «Стир», Троянівка – «Кормин», Кукли/Лісове – Колки, «Колос» - Копилля. Початок о 13.00. Перша ліга. Чорниж – В. Осниця, «Підцаревичі» - Годомичі, Красноволя – Старосілля, Четвертня – Боровичі, Довжиця – Будки. Початок о 13.00.
Категорія: Спорт | Додав: novadoba (13.06.2016) | Автор: Михайло Бонгар
Переглядів: 538 | Рейтинг: 0.0/0