Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 19.05.2024, 02:45

Головна » Статті » Спорт

КУБОК РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

На Вербну неділю відбулися матчі 1/8 фіналу кубка району. Волею жереба серед восьми пар претендентів в одній зустрічалися представники вищої ліги, ще в одній представники першої, а в шести поєдинках представники вищого дивізіону екзаменували менших за рангом суперників. Ще одна цікавинка в тому, що в двох іграх, які відбулися на колківському стадіоні, зустрічалися географічні сусіди.
Щодо результатів. Команди Прилісного та Оконська свої матчі завершили з однаковим рахунком, але, якщо південні сусіди райцентру своє завдання рішили в першому таймі, забивши суперникам з Годомич п`ять м`ячів, то північні сусіди нашого райцентру, відмучившись у першому таймі (зрівняли рахунок на доданих хвилинах), у другому понеслися на ворота суперників з Красноволі, довівши рахунок до розгромного. Всі інші поєдинки проходили в цікавій, безкомпромісній боротьбі, де переможці здобули свої звитяги з мінімальною перевагою.
Серхів – Гораймівка – 1:2. Арбітр Олександр Кратюк (Гораймівка). Голи: Сергій Вавелюк (4 хв.) – Олександр Сильмаха (20 хв.), Тарас Пащук (35 хв.).
Оконськ – Годомичі – 6:1. Арбітр Олександр Боднарчук (Маневичі). Голи: Микола Лісовецький (6,31 хв.), Ігор Савич (7,29 хв.), Віктор Сущ (39 хв.), Дмитро Коніщук ( 68 хв.) – Роман Гаврилюк ( 12 хв.).
В.Осниця – Довжиця – 3:1. Арбітр Василь Шавук (Годомичі). Голи: Олександр Семенюк (9 хв.), Володимир Передерій (62 хв.), Роман Огребчук (78 хв.) – Трохим Засєкін (84 хв.).
Колки – Копилля – 2:1. Арбітр Олег Мельник (Боровичі). Голи: Андрій Нахамець (57, 90+3 хв.) – Богдан Лемещук (65 хв.).
Старосілля – Боровичі – 1:2. Арбітр Віталій Денисюк (Годомичі ). Голи: Богдан Загоровець (37 хв.) – Віталій Максимчук (2 хв.), Олександр Возняк (80 хв.).
Цміни – Четвертня – 2:1. Арбітр Леонід Андрусик ( Будки ). Голи: Дмитро Пугач (76 хв.), Юрій Басюк (110 хв.) – Сергій Ільчук (47 хв.).
Ст.Чорторийськ – Городок – 2:0. Арбітр Микола Мельник ( Карасин ). Голи: Тарас Борисюк (30 хв., автогол ), Дмитро Редько (47 хв.).
Красноволя – Прилісне – 1:6. Арбітр Анатолій Шилак ( Прилісне ). Голи: Андрій Янішевський (15 хв.) – Богдан Ковбасюк (45+4, 48 хв.), Сергій Хилюк (47, 88 хв.), Віталій Шишко (52 хв.), Іван Шилак (58 хв.).
У вівторок, 22 квітня, о 10 годині в приміщенні райдержадміністрації відбудеться нарада районної федерації футболу, де буде проведено жеребкування стадій 1/4 та 1/2 фіналу Кубка та організаційні питання чемпіонату району з футболу. Чвертьфінальні поєдинки Кубка відбудуться в неділю, 4 травня, а півфінали пройдуть на райцентрівському стадіоні в п`ятницю, 9 травня. Старт чемпіонату в обох лігах – в неділю, 11 травня.
Категорія: Спорт | Додав: novadoba (24.04.2014) | Автор: Михайло БОНГАР
Переглядів: 410 | Рейтинг: 0.0/0