Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 188
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 26.07.2017, 23:47

Головна » Статті » З редакційної пошти

Запитуєте - відповідаємо:
Я отримую пенсію за вислугу років з 2010 року. З 2012 по 2014 роки працювала на посадах, які не дають право на пенсію за вислугу років. Який показник середньої заробітної плати (доходу) буде враховуватись під час проведення на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»?

Ліна Левчук, смт Маневичі.

Відповідає заступник начальника відділу з призначення пенсій Руслана Приходько.

Згідно із ч.3 ст..45 даного Закону при переведенні з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в ч. 1 ст. 40 цього Закону (за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу, починаючи з липня 2000 року) із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення попереднього виду пенсії.
Якщо пенсіонер після призначення пенсії за вислугу років не працював, розмір пенсії за віком не змінюється.
Якщо ж особа після призначення пенсії працювала на посадах, які не дають права на пенсію за вислугу років, при переведенні на пенсію за віком за її бажанням можуть бути враховані стаж і заробіток, набуті після призначення пенсії за вислугу років. При цьому розрахунок заробітної плати здійснюватиметься з урахуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час обчислення розміру пенсії за вислугу років.
Категорія: З редакційної пошти | Додав: novadoba (06.07.2015)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz