Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 206
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 05.05.2024, 05:20

Головна » Статті » Добрий господар

Міфи і факти про розведення в'єтнамських свиней


Міф перший: в'єтнамські свині їдять в основному траву, тому турботи про їх годуванні відпадають самі собою. Відповідь: неправда. Безумовно, свиней можна посадити виключно на підніжний корм, але навряд чи будуть великі прирости і гідне потомство.
Міф другий: в пологах допомагати свиноматкам не треба, у них все відбувається природно, як у дикій природі. Відповідь: неправда. При самостійних пологах, результат був, прямо скажемо, жалюгідний. У деяких свинок пологи тривають довго, до восьми годин, а якщо порося протягом години не підпустити до соска, щоб він отримав молозиво, то, швидше за все, такого порося можна втратити.
Міф третій: в'єтнамські свині рідко хворіють і володіють сильною імунною системою. Відповідь: правда. Вони ніколи не з'їдять отруйних рослин і не отруяться. Єдине, що треба пам'ятати - це профілактика від гельмінтів, яку необхідно проводити регулярно, починаючи в 45 днів, і далі щоквартально. Сприятливо впливає на розвиток свинок їх знаходження із ранку до вечора на вигулі. Корисно для хорошого розвитку свинок мати пісочницю і грязьовий басейн. Щоб поросята були міцними і краще розвивалися, необхідно додавати їм вітаміни, використовувати премікси та добавки.
Міф четвертий: в'єтнамські свині дуже скоростиглі, і вже в п'ятимісячне віці їх можна парувати. Відповідь: правда, але частково. В'єтнамські свинки дійсно дуже рано стають статевозрілими. Свинок слід підпускати до кабанам тільки тоді, коли вони досягнуть ваги 30-32 кг, не раніше.
Міф п’ятий: м'ясо в'єтнамських свиней ніжне, соковите, не містить сала. Відповідь: що стосується м'яса, правда, але сало присутній. Сало і смалець відрізняються чудовим смаком.
Міф шостий: в'єтнамські свині дуже мало їдять, тому їх розведення дуже вигідне в порівнянні з іншими свинями. Відповідь: і це правда. Дорослі свині їдять часто, але потроху. Траву свині поїдають різноманітну, але з більшою охотою ласують конюшиною, люцерною, амарантом. Взимку харчуються сіном. Великою підмогою взимку є гарбуз. Дають його окремо або додають в концентрований корм (зерно відводи, комбікорм).
Категорія: Добрий господар | Додав: novadoba (05.08.2014)
Переглядів: 708 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz