Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 10.08.2020, 18:04

Головна » Статті » Люди рідного краю

ГАЛИНА КЛИШ – бібліотекар за покликанням


До бібліотеки я завжди ходжу в неділю, благо, що працює вона й у вихідний день. Думаю: піду раніше, буде менше людей, більше порозмовляю з завідуючою Галиною Миколаївною. Та де там! Об 11 годині дня вже людно. Забігла зграйка дівчаток. Одна з них восьмикласниця Ірина  Кондратюк в бібліотеці завжди коли прийду. А забігли дівчатка порадитися з Миколаївною про підготовку до «Свята осені». Поки вони розмовляють, я повертаюсь подумки у минуле.

      Коли я в далекому 1964 році приїхала у Боровичі на роботу, було лише два роки. Дівчинка відразу ж подружилася зі мною. Тримаючись рученям за  мій вказівний палець, вона дріботіла зі мною до бібліотеки, куди я ходила  регулярно. Ще до школи я її вчила читати, малювати. А вона мене запевняла, що не олівець, а малювець, бо малює. Книги Галя полюбила змалку і назавжди. Тому при виборі спеціальності довго не роздумувала. Звичайно ж , бібліотекарем. Малою казала: ото добре працювати в бібліотеці – читай скільки хочеш і коли схочеш. Питаю тепер: «Ну що, читаєш, скільки хочеш?» «Якби то, - сміється. – Я ж не знала, скільки тут роботи».

         Працює у бібліотеці з 1982 року. Допомагає всім, особливо учням. Проводить з дітьми конкурси і в школі, і в бібліотеці, бібліографічні огляди літератури, усні журнали, брей-ринги, вікторини. Тягнуться до неї і діти, і дорослі. Створений клуб «Книголюб». Досконало знає літературні уподобання своїх читачів. Ось, наприклад,  Олег Потарась  перечитав всі енциклопедії, футбольний фанат, хороший учень. А Віка Криштопчик, Анастасія Микитюк, Катерина Білан… Та хіба всіх перерахуєш! Читачів багато: ходять і молоді, і старі. Колишня доярка Ольга Максимчук, їй більше 70 років, регулярно бере книги. Так само й Василь Климець, Данило Гут. При потребі  Галина Миколаївна привезе потрібну книжку й додому. А ще щоб не втратити читачів, привозить книги з Маневич на місяць. Фонд нашої бібліотеки чималий але застарілий. А людям хочеться більш сучасного, новенького. Фонд частково оновлюється за рахунок спонсорів, зокрема, депутат Ігор Єремеєв виділив 2000 грн., а уродженець Борович В’ячеслав Гут 600 грн. – на літературу для дітей.

         Галина Миколаївна – активна учасниця всіх святкових заходів, що проходять в клубі, у неї тісний зв'язок з педагогічним колективом. Завжди  весела, усміхнена, вона вміє налагодити контакт з будь-яким читачем. Аякже, тридцять років стажу! Це ой як нелегко в своєму селі, де тебе люди знають змалечку, вибороти загальне визнання і шану.

 

Категорія: Люди рідного краю | Додав: novadoba (30.09.2013) | Автор: Ольга ЛУК’ЯНЕНКО
Переглядів: 411 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz