Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 202
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 16.07.2019, 13:27

Головна » Статті » Офіційно

Наш земляк відомий правознавець Федір Веніславський балотується кандидатом у народні депутати України по 23 округу


Першим кандидатом у народні депутати України, зареєстрованим Центральною виборчою комісією в одномандатному виборчому окрузі №23, став кандидат юридичних наук, доцент Веніславський Федір Володимирович.
Федір Веніславський – фахівець у галузі державотворення та прав людини, з більш ніж двадцятирічним досвідом викладацької, наукової, законотворчої та правозахисної діяльності.
Народився 16 травня 1969 року у селищі Олика Ківерцівського району у звичайній сільській сім’ї. Його батько, Володимир Миколайович, усе життя пропрацював у колгоспі трактористом, мама, Зоя Степанівна, більше сорока п’яти років працює медсестрою у лі-карні.
Після закінчення середньої школи працював робітником будівельної бригади колгоспу, потім – служба в армії та навчання у Харківському юридичному інституті (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), в якому працює і сього-дні.
Федір Володимирович працює на посаді доцента кафедри конституційного права України.
Багато часу віддає науковій діяльності, завершує роботу над докторською дисертацією. Автор багатьох підручників, монографій, статей, коментарів до законодавства, загалом більше 120 публікацій.
Є відомим експертом з конституційного права та місцевого самоврядування, підготував десятки наукових висновків щодо законопроектів та сотні у сфері правозастосування.
Веніславський бере постійну участь у підготовці проектів різноманітних законів, брав участь у робочій групі з доопрацювання проекту Закону України «Про очищення влади» (Про люстрацію). Один із ініціаторів створення Громадської люстраційної палати.
Робота в парламенті – не банальний захист власного бізнесу, «роздерибанювання» бюджетних коштів чи «кришування» корупції. Щоб позбутися цієї ганьби, народ розплачується дорогою ціною – власним життям.
Влада, реальна, ефективна, чесна має належати громаді, – переконаний Федір Веніславський. Нам потрібні дієві, професійні рішення і радикальні зміни.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (20.10.2014)
Переглядів: 417 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz