Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 27.05.2020, 01:41

Головна » Статті » Офіційно

«Нова доба» у році новому
Аби дізнатися думки наших читачів щодо районної газети ми звернулись до них із питаннями: чи до вподоби наша газета та якою хотіли б бачити районку у новому році?
Директор Колківської дитячої музичної школи, депутат районної ради Ігор Гончарук, житель селища Колки:
- Почну із того, що газета мені подобається, а тому давно і постійно її виписую. На її шпальтах знаходжу інформацію про цікавих людей, із задоволенням переглядаю новини спорту, подобається сторінка «На суботній добрий вечір», рубрика «Творчість наших читачів».
У наступному році, на мою думку, варто було б звернути більшу увагу на діяльність творчих колективів, яких є чимало в районі».
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Ліщук, житель с. Прилісне:
- Перечитуючи «Нову добу», знаходжу для себе багато цікавих матеріалів про роботу освітніх закладів району, і, що приємно, їхня кількість значно перевершує аналогічні публікації у інших районних виданнях області. В газеті також достатньо інформації про спорт, медицину, культуру. Виповнилась моя давнішня мрія, як колишнього сільського голови, про опис сіл сільських рад району. Однак, на мою думку, цю роботу необхідно якось систематизувати.
Як невеличке зауваження можу вказати на те, що інколи трапляються невдалі ракурси фотознімків, розміщених у газеті. Щодо побажань, то, гадаю, для газети було б корисно давати коротке висвітлення основних подій в Україні, оскільки є чимало читачів, які виписують лише районний часопис.
Чорнижівський сільський голова Валентина Копитюк:
- Як тільки отримую свіжий номер газети, відразу перечитую її, від початку до кінця. «Нова доба» для мене цікава, тут знаходжу необхідні повідомлення про події, які відбуваються у районі, А отримана інформація з тематичної сторінки «Моє село» часто спонукає до тих чи інших дій, направлених на покращення добробуту мешканців нашої сільської ради.
Важко сказати чого бракує газеті, можливо, потрібно більше розповідати про діяльність підприємців, особливо тих, які стають спонсорами різноманітних заходів та дійств, та допомагають в облаштуванні державних закладів».
Ганна Лотвин, секретар Колківської селищної ради:
- Не одне десятиліття є вашим постійним читачем. На посаді секретаря працюю вже 15 років, тож цікавлять матеріали про місцеве самоврядування, над чим працює районна влада. Не перечитаним не залишається жоден матеріал. До вподоби «На суботній добрий вечір», де і цікаві розповіді про земляків, і поезія (дуже люблю лірику), кулінарні рецепти (ними обов’язково користуюсь). Дуже добре, що піднімається екологічні теми, - це надзвичайно актуально.
Серед побажань – аби збільшувалось число читачів, адже в районці кожен знайде те, що йому до вподоби.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (09.12.2013) | Автор: Сергій ГУСЕНКО
Переглядів: 341 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz