Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 27.05.2020, 02:23

Головна » Статті » Офіційно

Українці захищають свій європейський вибір


Протягом століть нам втовкмачували в голови байку про те, що наше національне коріння є споріднене з Москвою і має спільні витоки. Вона була вигідна московським царям, імператорам, комуністичним вождям і генсекам, залишається такою і для сьогоднішнього російського правителя – «самодержця». Ця ідеологема є складовою частиною великоімперської шовіністичної політики збереження «єдіной і нєдєлімой» будь-якою ціною і будь-якими методами.
Україна споконвіку була європейською: історично, географічно, культурно і духовно, а українці – носіями європейських цінностей. Тому вислів «Україна йде в Європу» є неправильним. Насправді Україна повертається в Європу, в свою сім’ю, в свій рідний дім, з якого вона була забрана недобрими сусідами. Цю тезу я виголошував, виступаючи 6 листопада у Верховній Раді на парламентських слуханнях з питань безвізового режиму України та ЄС.
Підтвердженням цієї думки і став цьогорічний Євромайдан, спочатку як суспільний мирний спротив азійсько-російському вектору розвитку держави, після непідписання Угоди про асоціацію з ЄС, а потім як спротив чужому світогляду, чужим духовним цінностям.
Розгоном і нелюдським побиттям людей (студентів, зрілих людей, журналістів) влада на чолі з Януковичем показала своє справжнє обличчя, чому не хоче асоціюватись з Європою і якими методами хоче управляти державою в подальшому. Це підтвердилось спецопераціями з провокаторами і нещадним і жорстоким розгоном мітингувальників на Банковій, підлим зачищенням Євромайдану в ніч з 10 на 11 грудня. Влада, яка чинить так із своїм народом, є владою негідників і повністю антинародною, а ті хто прислуговують цій владі , виконують злочинні накази і розпорядження, теж стають співучасниками та злочинцями.
На мою думку, майдан став революцією за загальнолюдські цінності, за здорову мораль, за українську європейську культуру. Люди втомилися від неправди, залякувань, хабарництва, корупції та розправ.
У цьому я остаточно переконався , побувавши на Євромайдані в Києві, в серці здорової української нації. В суботу, 7 грудня, громадяни «маленької єврореспубліки» здійснили ряд маршів до провідних телеканалів («1+1», «Інтер», 1 національний). Мене вражала доброзичлива атмосфера як на Майдані, так під час мирних заходів, за 2 доби я не чув ані матюка, ані грубого слова, ані лайки.
У неділю, 8 грудня, волинська група пікетувала в’ їзд до адміністрації Президента на вул. Лютеранській. Групу із 30-ти пікетувальників вже чекала сотня-друга бійців внутрішніх військ в протигазах, з щитами та всеозброєнні та чоловік 15 ряжених в різні костюми провокаторів з кримінальною зовнішністю. Коли їхні спроби спровокувати нас до негідних дій не вдалися, появились «тітушки», але вже не в спортивних костюмах, а в добротних теплих лижних костюмах, які старалися втертись в наші ряди, але ми їм зробити це зашкодили.
Структурована поведінка цих людей свідчила, що вони представники спецслужб або добре організованих злочинних угрупувань.
Розказую це для того, аби маневичани знали правду, а не «байки», які будуть тороторити носії азійсько-«совкової» культури, так звані «гомосовєтікуси». Вони, захлинаючись, як Сірко слиною, розказують про досягнення цієї антинародної влади, про «культурну цінність пам’ятників Леніна і Сталіна, які мільйонами знищували український народ терором, голодоморами, засланням.
Час настав… Або ми всі разом відстоїмо Україну, майбутнє наших дітей та онуків, або втратимо все. Якщо хтось думає, що пересидить «в кущах» чи в теплих хатах біля телевізорів, то знайте, що «сьогодні, якщо знищать нас, завтра прийде черга до вас».
Краще померти стоячи за цивілізовану, європейську, вільну Україну, аніж жити все життя на колінах в «пригнобленій території».
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (20.12.2013) | Автор: Микола Давидюк
Переглядів: 321 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz