Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 07.04.2020, 15:33

Головна » Статті » Офіційно

Засідання громадської ради
На засіданні громадської ради розглядалось питання надання адміністративних послуг жителям району. Начальник відділу з питань надання адмінпослуг РДА Наталія Скороход повідомила, що з початку року надано більше 5 тисяч таких послуг, серед них і доволі нові для відділу, як от реєстрація речового майна. У цьому році планується реконструкція приміщення, де нині розміщується РАЦС, під центр надання адміністративних послуг. ЦНАП працюватиме за основним принципом – єдиний офіс і відкритий простір.
Заступник начальника управління – начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку РДА Микола Пацаманюк зупинився на питаннях виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки та стані заготівлі молока та м’яса у населення. Дана програма передбачає фінансову підтримку сільгоспвиробникам та обслуговуючим кооперативам. Це, зокрема, виплати дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів, часткове здешевлення вартості осіменіння корів і телиць у ОСГ, відшкодування відсоткових ставок по кредитах, наданих на будівництво міні-доїльних залів або молокопроводів, придбання тракторів та інше. Детальніше доповідач зупинився на наданні бюджетних коштів с/г суб’єктами господарювання району, що займаються виробництвом та реалізацією молока. Йшлося про підписання договору про купівлю-продаж молока Рожищенським сирзаводом та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Благовіст», що знаходиться на території Четвертнянської сільради. В кооператив, головою якого є Олександр Махновець, входить 35 чоловік.
У разі підписання договору члени кооперативу отримають дотацію із районного бюджету з розрахунку не менше 1 грн. за кілограм зданого молока. Ця дотація, передбачена вищезгаданою Комплексною програмою, дасть можливість подальшого розвитку кооперативу, створить конкуренцію закупівельним цінам. Аналогів такої співпраці на Україні немає.
Присутніх цікавив і хід жнив у районі, урожайність зернових. Про те, як йде заготівля ягід, інформував голова РДА Андрій Линдюк.
Категорія: Офіційно | Додав: novadoba (25.07.2016) | Автор: Олена Бичкова
Переглядів: 199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz