Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 07.04.2020, 16:48

Головна » Статті » Вісті з державної адміністрації

Профілактичний захід „Урок”
У Маневицькому районі розпочинається Всеукраїнський профілактичний захід «Урок», метою якого є надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності, притягнення батьків (опікунів) за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов'язків до адміністративної відповідальності, сприяння в охопленні навчанням школярів-переселенців із тимчасово окупованих територій України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває АТО.
У серпні службою у справах дітей РДА спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальною міліцією у справах дітей РВ УМВС уже розпочато роботу по попередженню невідвідування дітьми шкіл. Зокрема, відвідання сімей, які перебувають на обліку в службі, попередження батьків про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по навчанню дітей та невідвідуванню дітьми навчальних закладів без поважних причин. В ході акції „Школярик”, 26 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали адресну допомогу у вигляді шкільного приладдя.
Шановні батьки, звертаємо вашу увагу, що, згідно з чинним законодавством, обов’язки по забезпеченню необхідних умов по навчанню та вихованню дітей покладено на вас. Відповідно до ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.
Звертаємося до всіх мешканців району з проханням повідомляти про дітей, не охоплених навчанням, за тел. - 2-19-63, або за адресою: смт Маневичі, вул. Незалежності, 30.
Категорія: Вісті з державної адміністрації | Додав: novadoba (26.08.2015) | Автор: Оксана Яцюк
Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz