Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 07.04.2020, 16:38

Головна » Статті » Районна рада інформує

Районна рада інформує
Вже впродовж багатьох років сільські, селищні ради здійснюють заготівлю картоплі від особистих селянських господарств для медичних закладів, які знаходяться на території нашого району і Волинської обласної клінічної лікарні. Завдяки цьому вдається значно зекономити кошти на харчування хворих та спрямувати їх на придбання медичного інструментарію. Така акція проводиться і цьогоріч. Районною радою доведені орієнтовані обсяги заготівлі картоплі на кожну місцеву раду для потреб МаневицькоїЦРЛ, Колківської РЛ, Старочорторийського стаціонарного відділення постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, обласного територіального протитуберкульозного об’єднання, обласної клінічної лікарні. Першими успішно справилися з доведеними завданнями жителі Колківської селищної та Прилісненської, Гораймівської, Рудниківської сільських рад.
Ми висловлюємо щиру подяку всім небайдужим очільникам громад та всім учасникам цієї благодійної акції. На цьому благодійність не завершується. Свою допомогу може надати кожен, кому не байдуже покращення харчування хворих.

Маневицька та Володимирецька районні ради продовжують реалізацію проекту ««Розбудова сільськогосподарської діяльності Маневицького району Волинської області та Володимирецького району Рівненської області за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення (пілотний проект)», який фінансується ЄС в рамках грантового контракту програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».
Днями було закуплено частину с/г техніки, передбаченої проектом: два екскаватори-навантажувачі та два розкидачі мінеральних добрив для проведення вапнування ґрунтів на дослідних ділянках площею 1056 га у Маневицькому та Володимирецькому районах. В найближчий час буде закуплена техніка для перевезення вапна.
По закінченні реалізації проекту закуплена техніка залишиться в комунальних підприємствах двох районів для проведення вапнування ґрунтів на земельних ділянках власників особистих селянських господарств, фермерських господарств. З цією метою за рахунок проекту фахівцями–ґрунтознавцями і агрохіміками Волинської та Рівненської філій «Держгрунтохорони» було відібрано 3 тис. зразків грунту, розроблено рекомендації щодо покращення родючості ґрунтів шляхом вапнування. У вигляді брошур кількістю 3 тис. екземплярів вони будуть надані кожному користувачу земельної ділянки.
Для донесення інформації про необхідність вапнування ґрунтів, у сільських радах проводяться навчальні семінари-тренінги на тему «Вапнування ґрунтів – шлях до його оздоровлення».
Уся інформація про проект, хід його виконання, а також багато корисної інформації щодо вапнування ґрунтів в найближчий час буде розміщена на веб-сайті проекту manevichiradaproject.gov.ua, який в даний час знаходиться на стадії розробки.

Категорія: Районна рада інформує | Додав: novadoba (06.10.2015)
Переглядів: 327 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz