Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 10.08.2020, 18:02

Головна » Статті » Соціальний захист

На захист дітей війни
1 листопада відбулась конференція громадської організації «Захист дітей війни» Маневицького району. Вів конференцію, пояснював Закон України «Про соціальний захист дітей війни», давав відповіді на запитання присутніх голова обласної організації Ростислав Чапюк.
На порядку денному стояли організаційні питання. Зокрема, учасники конференції відновили діяльність районної організації «Захист дітей війни» і виявили бажання вступити асоційованим членом у Маневицьку районну організацію ветеранів війни і праці.
Вони також обрали координаційну раду у складі 7 чоловік: Степанюк Н.Д. – голова, Панчук Я.І. – заступник, Веремчук О.А., Красьоха М.П., Романік М.І., Поліщук В.П., Сосніна Л.І. До складу контрольної комісії увійшли Кучер Г.І. – голова, Лисковець О.П., Юфпак Т.О.
Хоч конференція носила організаційний характер, не обійшлося без гострих виступів. Про страдницьке життя дітей війни говорила Ганна Оніщук з Чорнижа, яка, зокрема, відзначила, що держава не дбає про цю категорію людей, які змушені бідувати, як у післявоєнний період, бо половина пенсії йде на ліки. Михайло Крисак з Маневич наголосив на великій несправедливості відносно дітей війни, бо всі закони, що стосуються інших ветеранських організацій, виконуються, а цей ні. Верховна Рада України повинна внести до даного Закону суттєві корективи і добитися його виконання в повному обсязі.
Катерина Главацька з Рудник зазначила, що в Законі не передбачені жодні пільги по оздоровленню, а санаторну путівку придбати при мізерній пенсії неможливо.
Учасники конференції одноголосно прийняли Звернення до народного депутата України І.М.Єремеєва в якому звертаються з проханням добиватися прийняття Верховною Радою в Законі «Про Державний бюджет України на 2014 рік» фінансування не лише виконання судових рішень виплати допущеної заборгованості по надбавках до пенсії, а головного фінансування Закону «Про соціальний захист дітей війни». Помічник депутата Анатолій Неродик, який був присутній на конференції, наголосив, що Ігор Миронович уже піднімав дане питання на сесії Верховної Ради України, зачитав текст його виступу і сказав, що дане Звернення буде поштовхом до ще активнішої діяльності по відстоюванню інтересів дітей війни.
В роботі конференції взяли участь перший заступник голови РДА Анатолій Артишук та заступник голови райради Людмила Веремчук.
Категорія: Соціальний захист | Додав: novadoba (12.11.2013) | Автор: Наталія Степанюк
Переглядів: 282 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz