Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 202
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 16.07.2019, 13:14

Головна » Статті » Соціальний захист

Зміни до деяких Законів України
Громадяни, які доглядають за інвалідами II та III груп, зможуть одержувати державну соціальну допомогу
Відповідно до статті 7 Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" визначено, що право на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям мають лише особи, які доглядають за інвалідами І групи, а також особи, які досягли 80-річного віку, та які є одержувачами компенсаційних виплат згідно постанов КМУ № 588 від 29.04.2004 р. або № 832 від 26.07.1996 р.
З січня 2014 року отримувати допомогу малозабезпеченим сім'ям зможуть і особи, які забезпечують постійний догляд ще за однією найменш захищеною категорією громадян, а саме за інвалідами II та III групи або особами похилого віку. Дані зміни передбачено Законом України „Про внесення зміни до статті 7 Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", який підписаний Президентом України 08 жовтня 2013 року.
Посилення матеріальної підтримки малозабезпечених сімей, в яких виховуються діти, над якими встановлено опіку чи піклування
У травні ц.р. підписаний Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення матеріальної підтримки сімей, в яких виховуються діти, над якими встановлено опіку чи піклування".
Цим Законом передбачено, що з 1 січня 2014 року при призначенні соціальної допомоги сім'ї опікуна до сукупного доходу не включати суму допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, що дозволить збільшити розмір соціальної допомоги.
Категорія: Соціальний захист | Додав: novadoba (30.12.2013) | Автор: Марія Харчук
Переглядів: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz