Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 28.03.2024, 18:39

Головна » Статті » Спорт

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ: ВАЖКО БУТИ ЛІДЕРОМ

Практично всі матчі чемпіонату району з футболу, які відбулися минулими вихідними, відзначалися видовищністю, завзяттям, непоступливістю та азартом. «Кипіло» як нагорі турнірної таблиці, так і внизу, тур подарував декілька матчів , які аж ніяк нудними не назвеш.
Маневичі – Колки – 3:2. Арбітр Олег Мельник (Боровичі). Голи: Дмитро Редько (2 хв.), Олег Куницький (9 хв.), Руслан Шуляковський (86 хв.) – Павло Нерубайло (16 хв.), Ігор Гізун (45 хв.). Господарі з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою, що призвело до подвійного взяття воріт суперника, після чого вирівнялася не лише гра, а й рахунок. У другому таймі команди здебільшого перекидали м`яча від штрафної до штрафної, змушуючи таким чином … бігати арбітра. Декілька разів серйозно вступали в гру воротарі обох команд. А під завершення гри господарям вдалася результативна атака, що принесло їм три пункти до загального заліку.
Городок – «Стир» Ст.Чорторийськ – 4:3. Арбітр Микола Мельник (Карасин). Голи: Андрій Борисюк (30,50 хв.), Сергій Дубровський (36 хв.), Дмитро Рябіїк (82 хв.) – Павло Засєкін (16 хв.), Роман Козлинець (35 хв.), Андрій Палій (70 хв.). Рівень гри, який команди продемонстрували в цьому матчі, переважає рівень багатьох поєдинків обласного чемпіонату – вистачало гарних комбінацій, високих швидкостей, самовіддачі тощо. Команда господарів поки що не відзначається високим рівнем стабільності, але вже зараз вони здатні видавати просто надзвичайні ігри, особливо на рідній арені. Матч, в якому були і голи на всякий смак, і нереалізований пенальті, завершився вольовою перемогою городоцької команди.
Кукли – Цміни – 2:0. Арбітр Борис Оксенюк (Будки). Голи: Василь Товкач (23 хв.), Іван Шульга (68 хв.). Це була гра, як кажуть, за шість очок. Своєю завзятістю, азартом та постійною націленістю на ворота суперника гравці команди господарів компенсували брак техніки, яка кращою є у більш зіграної команди гостей. Ця звитяга дозволила команді господарів залишити останню сходинку турнірної таблиці, але вся боротьба ще попереду.
Копилля – Прилісне – 1:4. Арбітр Олег Ковердюк (Оконськ). Голи: Роман Іщук (61 хв.) – Михайло Биковський (1 хв.), Богдан Ковбасюк (4 хв.), Юрій Слива (64 хв.), Сергій Вавелюк (75 хв.). У цьому матчі зафіксовано найшвидший гол чемпіонату (можливо, не лише поточного). Коли секундна стрілка перетнула половинку свого першого кола, захисник команди гостей наважився на удар з дальньої дистанції ( не менш як 30 метрів !), м`яч пролетів повз шокованого голкіпера і влучив у самісінький кут воріт! Атакувальних дій у господарів вистачило лише хвилин на п`ятнадцять на початку другого тайму, решту ігрового часу на полі домінували гості, які після цієї перемоги одноосібно очолили пелетон лідерів чемпіонату.
Гораймівка – Оконськ/Череваха – 3:3. Арбітр Леонід Андрусик (Будки). Голи: Олександр Козловський (16 хв.), Андрій Мельник (20 хв.), Олександр Сильмаха (49 хв.) – Микола Лісовецький (28 хв.), Ігор Савич (65,89 хв.). Важкою видалася виїзна гра для діючого чемпіона. Програючи по ходу гри в два м`ячі, гості на останніх хвилинах зустрічі зуміли уникнути поразки, показавши , що їхня команда досить зіграна та збалансована і має достатній запас міцності. Разом з тим це вже шоста нічия об`єднаної команди.
Становище команд: 29 очок – Прилісне. 27 – Оконськ/Череваха. 26 – «Стир». 21 – Городок. 19 – Маневичі. 18 – Гораймівка. 15 – Колки. 11 – Копилля. 9 – Кукли. 7 – Цміни. Бомбардири: 16 м`ячів – Ігор Савич (Ок./Черев.). 15 – Олександр Сильмаха (Горайм.). 10 – Богдан Ковбасюк (Прил.). 9 – Віктор Сущ (Ок./Черев.). 8 – Павло Семенюк (Ок./Черев.). 7 – Роман Речун («Стир»). 6 – Микола Лісовецький (Ок./Черев.), Володимир Коваль («Стир»), Дмитро Рябіїк (Городок), Василь Товкач (Кукли).
Перша ліга. Боровичі - «Колос» Ст.Чорторийськ – 2:1. Арбітр Віталій Денисюк (Годомичі). Голи: Сергій Шафар (40 хв.), Роман Власюк (43 хв.) – Володимир Кузьмич (28 хв.). Годомичі – Троянівка – 2:1. Арбітр Петро Пінчук (Четвертня). Голи: Олександр Климець (55,75 хв.) – Богдан Медведюк (50 хв.).
Становище команд: 10 очок – Боровичі. 6 – Годомичі. 4 – Троянівка. 3 – «Колос». До завершення залишилося зіграти два тури.
Через дискваліфікацію пропускають по одній грі Віталій Шпак (Прилісне), Сергій Андрусик (Цміни), Ігор Загоровець (Копилля), Олександр Коваль («Колос»), Михайло Михальчук (Годомичі), Богдан Лемещук та Сергій Шкода (обидва-Троянівка).
Вища ліга. 14 тур. Середа, 28 серпня. «Стир» Ст.Чорторийськ - Кукли (6:4). Неділя, 01 вересня. Цміни – Копилля. Прилісне – Гораймівка. Колки – Оконськ/Череваха. Маневичі – Городок.
Перша ліга. Фінал, 3 тур. Неділя, 01 вересня. «Колос» Ст.Чорторийськ – Боровичі (футбольне поле с.Кукли). Троянівка – Годомичі.