Вітаю Вас, novadoba · RSS 28.03.2024, 16:03

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ
Вища ліга. Другий тур виявив єдину команду с. Цміни, що ще не втратила жодного пункту. За його результатами слід відзначити гравців Городоцької команди, які в двох своїх поєдинках проти лідерів нашого футболу виглядали досить пристойно, зігравши обидва внічию. Чи ще не з минулого року лихоманить колись потужну команду з Колок. Хоч про аутсайдерів говорити ще зарано, та все ж дещо можна побачити вже зараз. Довго запрягають футболісти райцентрівської команди.
Можливо, цікаво буде вболівальникам дізнатись про середній вік гравців команд. Так, наймолодшими є футболісти команди Гораймівки та Троянівки - їхній середній вік 21,6 року. За ними гравці команди Прилісного та Кукли/Лісове - 22,4 роки, «Стир» та Городок - 22,7 року, Колки – 23 року, Оконськ - 23,6 року, «Колос» - 23,9 року, Цміни - 24,3 року, Копилля - 25 років. І вже справжнім «ветераном» виглядає райцентрівська команда зі своїми 28,6 року.
Результати матчів
Цміни - Троянівка 3:1. Арбітр Андрусик Леонід (Будки). Голи: Басюк Юрій (31, 56, 81 хв.) - Смичик Олег (57 хв.). Старожили вишки у грі проти дебютанта без якихось над зусиль довели свою перевагу в класі. "Колос" Ст.Чорторийськ - Кукли/Лісове 7:2. Арбітр Ковалик Василь (Троянівка). Голи: Чеб Володимир (18 хв.), Речун Роман (25, 39, 56, 70 хв.), Левков Олександр (35 хв.), Шулипа Владислав (90+2 хв.) - Мілінчук Владислав (4 хв.), Кудкудак Віталій (20 хв.). Якщо в першому таймі гості ще більш-менш трималися на рівних, то в другому господарі за рахунок кращої функціональної підготовки повністю декласували суперника.
"Сойне" Прилісне - Маневичі 1:0. Арбітр Шавук Василь (Годомичі). Гол: Приходько Андрій (62 хв.). Витримавши стартовий натиск гравців команди райцентру, господарі в подальшому більше володіли ігровою ініціативою. В команді на даний час за різних причин відсутні декілька лідерів, що й позначається на створенні та реалізації гольових моментів, та все ж один з них завершився взяттям воріт. Гостям хотілося вивезти з гри хоча б одне очко, та для здобуття нічиєї їх малоефективних дій виявилося замало.
Оконськ - Городок 2:2. Арбітр Мельник Микола (Карасин). Голи: Сущ Віктор (65 хв.), Савич Ігор (71 хв.) - Ясюк Віталій (43 хв.), Приходько Станіслав (73 хв.). Багаточисельна армія вболівальників, які прийшли та приїхали на центральний поєдинок туру, не розчарувалися в своїх сподіваннях. Гравці обох команд самовіддано боролися за ініціативу в матчі, і якщо події на полі в першому таймі не відзначалися чимось особливим, то в другому все закрутилося на завищених швидкостях – боротьба на кожному клаптику поля, каруселі атак то в одну, то в іншу сторону, самовіддана гра в захисті та пошуки шляхів до взяття воріт суперників. В підсумку бойова нічия!
Копилля - "Стир" Ст.Чорторийськ 1:3. Арбітр Мельник Олег (Боровичі). Голи: Фурманчук Богдан (72 хв.) - Коваль Володимир (10 хв.), Дячук Владислав (69 хв.), Редько Дмитро (80 хв., пен.). Справжній бій дали господарі своїм іменитішим суперникам. В першому таймі тричі вцілили в стійку воріт, були моменти і в другому таймі, та фортуна цього дня була на стороні гостей.
"Кормин" Гораймівка - Колки 5:1. Арбітр Хилюк В'ячеслав (Прилісне). Голи: Борсук Вадим (23 хв.), Снітко Сергій (38 хв.), Мельник Андрій (55 хв.), Пащук Тарас (68, 70 хв.) - Онищенко Роман (35 хв.). На перерву команди пішли з невеликою перевагою господарів, і ніби ніщо не віщувало гостям такого невтішного для них підсумку матчу. В другому таймі при досить рівній грі господарі здобули дивіденти від успішної реалізації своїх контратак.
Лідирують: 6 очок – Цміни. 4 – «Колос», Оконськ, Прилісне. Бомбардири: 4 м`ячі - Речун Роман ("Колос"). 3 - Фурманчук Богдан (Копилля), Басюк Юрій (Цміни). 2 - Коваль Володимир ("Стир"), Савич Ігор (Оконськ), Пугач Дмитро (Цміни), Снітко Сергій, Пащук Тарас (обидва "Кормин"), Смичик Олег (Троянівка). 1 - 25 гравців.
Перша ліга, 2 тур.
Четвертня - "Підцаревичі" 1:0. Гол: Антонюк Яків (78 хв.). Довжиця - Чорниж 0:1. Гол: Ляшук Ігор (88 хв.). Будки - Серхів 0:3. Голи: Вавелюк Олег (7 хв.), Войтко Віктор (13 хв.), Ящик Віктор (83 хв.). Боровичі - В.Осниця 6:1. Голи: Михайловський Андрій (7 хв.), Максимчук Віталій (10, 23, 25 хв.), Сметана Юрій (20 хв.), Каленик Олександр (34 хв.) - Мельник Дмитро (78 хв., пен.). Старосілля - Годомичі 1:1. Голи: Оксенюк Микола (85 хв.) - Ващук Іван (78 хв.).
Лідирують: Чорниж - 6 очок, Годомичі – 4 очка, 3 очка – в активі шести команд. Бомбардири: 3 м’ячі - Максимчук Віталій (Боровичі), Засєкін Трохим (Довжиця), Огребчук Роман (В. Осниця), 2 - Каленик Олександр (Боровичі), Михайловський Дмитро (Будки), 1 - 21 гравець.
Поєдинки третього туру відбудуться в неділю, 15-го травня.
ххх
У неділю, 8 травня, на стадіоні райцентру відбудуться матчі 1/2 фіналу Кубка району з футболу. О 15-й годині на поле вийдуть команди Чорнижа та Оконська, а о 17-й годині гратимуть команди Маневич та Старого Чорторийська.
Категорія: Спорт | Додав: novadoba (04.05.2016) | Автор: Михайло Бонгар
Переглядів: 526 | Рейтинг: 0.0/0