Вітаю Вас, novadoba · RSS 18.05.2024, 14:15

Головна » Статті » Спорт

СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

Новини футболу

Подолавши сито відбірних змагань, збірна команда Маневицької ДЮСШ успішно зіграла у фінальній частині чемпіонату країни серед дівчат 1997 року народження і молодші, яка відбулася всередині квітня в м.Умані Черкаської області. В матчі за третє місце наші дівчата зіграли в нульову нічию проти ровесниць з м.Костопіль Рівненської області, але виявилися влучнішими в серії післяматчевих пенальті. Основу команди склали Ольга Дерев`янчук та Марина Матвійчук з райцентру, Ольга Шевчук та Лілія Ковальчук з Прилісного, Аліна Ковбасюк та Анастасія Гринюк з Оконська, Марія Кузьмін з Троянівки, Ольга Кучинська з Карасина, Наталія Нерода з Н.Руди та Вікторія Гірин з Ситниці. Готувала команду тренер Маневицької ДЮСШ Надія Шпак.

Досягнення юних важкоатлетів
В чемпіонаті області з важкої атлетики, з програми спартакіади «Волинь спортивна», який нещодавно пройшов в обласному центрі, успішно виступили вихованці Гораймівської ДЮСШ «Кормин», тренер Олег Гребінь. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Юрій Майструк та Роман Мокійчук, срібну медаль виборола Катерина Маркевич, всі троє проживають в с.Старосілля.

ГРА НА ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ

Після зимової паузи відновлюються матчі у першій лізі обласного чемпіонату. Так, в суботу, 3 травня, о 14 годині наш «Будівельник» на райцентрівському стадіоні прийматиме опонентів з команди «Л – Транс» смт Торчин Луцького району.

КУБОК РАЙОНУ

На минулій нараді районної федерації футболу одним з основних питань було проведення жеребкування стадій 1/4 ( неділя, 4 травня ) та 1/2 ( п`ятниця, 9 травня ) фіналу розіграшу Кубка. «Сліпий» жереб розклав пари в такому порядку:
1. Ст.Чорторийськ – Колки ( початок – 13.00.)
2. Цміни – Оконськ ( 13.00.)
3. Прилісне – Гораймівка ( с.Городок, 13.00.)
4. Боровичі – В.Осниця ( 11.00.)
Матчі відбудуться на полях команд, вказаних в парі першими.
У півфіналах, які пройдуть на райцентрівському стадіоні, гратимуть:
1. Переможець пари №1 – переможець пари №3.
2. Переможець пари №2 – переможець пари №4.

Друге місце у маневичан

Юні футболісти команд «Освіта ДЮСШ-Маневичі» та Ст. Чорторийська взяли участь у дитячому футбольному турнірі, що проходив у м. Кузнецовську. Присвячувався він 70-їй річниці битви під Гурбами. Саме там відбувся в далекі буремні роки Другої світової війни нерівний запеклий бій між загонами українських повстанців та військами НКВС СРСР.
В турнірі взяли участь шість команд – ще 3 команди з Кузнецовська та одна з Володимирця, яка й здобула перемогу. Друге місце посіли маневичани. Приємно, що кращим воротарем визнано вихованця ДЮСШ Максима Зінчука, а Олександра Речуна із ст. Чорторийська – кращим півзахисником.
Категорія: Спорт | Додав: novadoba (28.04.2014) | Автор: М. Бонгар, А. Шевчук
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0