Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 07.04.2020, 15:38

Головна » Статті » Управління Пенсійного фонду інформує

Зареєструйтеся та контролюйте!
Із 1 січня 2016 року пенсії в Україні призначаються лише за даними персоніфікованого обліку. Вже із цього року для нарахування пенсії не враховуватимуть заробітну плату за періоди страхового стажу до 1 липня 2000 року. Тобто якщо раніше для обчислення пенсії брали всі дані із системи персоніфікованого обліку та, окрім цього, майбутній пенсіонер міг принести довідку про заробітну плату за 60 місяців підряд до 2000 року, то з 1 січня 2016 року актуальною є лише інформація із системи персоніфікованого обліку.
Які ж дані містяться у системі персоніфікованого обліку? Це:
• перелік страхувальників, які подають про вас відомості в систему персоніфікованого обліку;
• за кожний місяць починаючи з 2000 року інформацію про кожну застраховану особу щодо суми заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількості днів до стажу, відмітки про сплату єдиного внеску;
• відомості про спеціальний стаж і про стаж, який зарахований без сплати страхових внесків (БСВ) за страхувальниками та за роками.
Ознайомитися із даними та перевірити свої сплачені страхові внески можна зареєструвавшись на електронному порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).
Для цього потрібно звернутися до управління Пенсійного фонду, узявши із собою ідентифікаційний код і паспорт, оформити відповідну заяву та отримати реєстраційний код. Він необхідний для реєстрації на веб-порталі, тож зберігайте його в таємниці до закінчення реєстрації. Код вводять лише раз під час реєстрації на порталі Фонду в пункт «Номер заяви». Зазначте свій логін, пароль, адресу електронної пошти і натисніть «Зберегти». Звертаємо увагу: логін і пароль бажано вибирати такими, що не містять справжніх імен та прізвищ аби підвищити рівень захисту персональних даних. На задану адресу електронної пошти надійде лист для підтвердження реєстрації.
Після цього ви можете отримати виписку із системи персоніфікованого обліку. Для цього зайдіть на портал, натиснувши «Вхід до системи» та вказавши логін і пароль, який вводили під час реєстрації. Перейдіть до «Особистого кабінету». Виберіть пункт «Виписка із системи персоніфікованого обліку». У кінці сторінки натисніть кнопку «Вивантажити».
Категорія: Управління Пенсійного фонду інформує | Додав: novadoba (02.02.2016) | Автор: Ігор ВАСЮХНИК
Переглядів: 279 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz