Статті
Меню сайту
Форма входу
Рубрики
Привітання до свят [15]
Святкуємо [79]
Офіційно [408]
Вісті з державної адміністрації [50]
Районна рада інформує [49]
Управління Пенсійного фонду інформує [25]
Районний центр зайнятості інформує [30]
З прокуратури району [44]
Міліцейський кур'єр [48]
Соціальний захист [90]
Повідомлення з РАЕС [44]
Абетка здоров'я [59]
Материнка [125]
Криниченька [38]
Добрий господар [49]
Молодіжна палітра [50]
Спорт [105]
Люди рідного краю [200]
Село і Люди [29]
Інтерв'ю до ювілею [4]
З редакційної пошти [72]
Творчість наших читачів [75]
На суботній добривечір [124]
Оголошення та реклама [21]
Пошук
Наше опитування
Як Вам наш сайт?
Всього відповідей: 204
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вітаю Вас, novadoba · RSS 07.04.2020, 16:27

Головна » Статті » Районний центр зайнятості інформує

Допомога по безробіттю для демобілізованих
На виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», що набрав чинності 21 березня ц.р., вживаються заходи щодо забезпечення в найкоротші строки оформлення допомоги демобілізованим із військової служби, які не мають постійного місця роботи, надання таким особам послуг із працевлаштування, професійної підготовки і підвищення кваліфікації.
З цією метою відбувається координація дій військових частин, військоматів та центрів зайнятості щодо своєчасного інформування учасників АТО про умови реєстрації, перереєстрації в державній службі зайнятості, надання допомоги по безробіттю та соціальних послуг з пошуку роботи.
Реєстрація безробітних проводиться незалежно від зареєстрованого місця чи перебування особи. Реєстрація та облік громадян, котрі звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться державною службою зайнятості за умови подання паспорта України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби – військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.
Статус безробітного надається особі, яка звернулась до центру зайнятості для пошуку роботи, з першого дня реєстрації, якщо відсутня підходяща для неї робота. Цей статус дає право особі на отримання допомоги по безробіттю на умовах та у розмірах, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».
Допомога по безробіттю виплачується з восьмого дня після реєстрації застрахованої особи в установленому порядку в державній службі зайнятості.
Мінімальний розмір виплати допомоги по безробіттю для застрахованих осіб становить 974,4 гривні. Розмір такої максимальної допомоги не може перевищувати чотирьох прожиткових мінімумів доходів громадян.
Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю для застрахованих осіб не може перевищувати 360 календарних днів (для осіб передпенсійного віку – за 2 роки до настання права на пенсію – 720 календарних днів) упродовж двох років.
При центрі зайнятості для демобілізованих осіб за їхнім бажанням організовуються безплатні курси підвищення кваліфікації за різними напрямками. Рекомендуємо учасникам АТО пройти навчання на таких курсах. Мотив: за рік будь-яка кваліфікація певною мірою втрачається, можливо, той, хто не має роботи, отримавши певні знання, знайде її.
За детальнішою інформацією звертайтесь у районний центр зайнятості за адресою: смт Маневичі, вул. Луцька, 14, тел. 21460.
Категорія: Районний центр зайнятості інформує | Додав: novadoba (02.11.2015) | Автор: Сергій Гапонюк
Переглядів: 303 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright "Новадоба"" © 2013
Зробити безкоштовний сайт з uCoz