Перша писемна згадка про село датується 1577 роком, від часу війни зі шведами. Про назву села люди говорять по-різному. Одні кажуть, що від комарів, які панують поміж боліт, інші – що володів селом якийсь князь Комаров.
Ситуація на Сході продовжується залишатися складною, війна на Донбасі триває. Щоб врятуватися від вогню і терористичних дій, місцеві жителі переселяються на тимчасове проживання в спокійні, західні області України, зокрема і Волинь.
Серед семи десятків населених пунктів Маневицького району чимало сіл з невеликою кількістю населення. До таких відноситься і Северинівка зі своїми 252-ма жителями. Останнім часом село також вподобали цигани, які купують хати-пустки. Лише офіційно їх зареєстровано більше двадцяти осіб. Тут функціонують сільський клуб, магазин Маневицького споживчого товариства, діє фельдшерсько-акушерський пункт та церковний храм.
13 червня відбулось чергове народне віче, ініціатором якого виступив депутат обласної ради, директор Гораймівської ЗОШ Микола Давидюк. За його словами, причиною цьому послугувало невдоволення серед громадськості тим, що влада не зважає на думку народу. Багато хто з присутніх не погоджувався з цією гучноголосою назвою «віче» і називав це звичайним зібранням, на яке прийшли близько ста чоловік.
19 травня о 17-ій год. з ініціативи голови Маневицької РДА Людмили Кирди відбулися так звані громадські слухання щодо обговорення кандидатур на посади заступників голови райдержадміністрації та начальника відділу освіти РДА.