Начальники поштових відділень зв’язку Надія Приходько (с. Городок), Ольга Бандурка (с. Троянівка), Валентина Ковбасюк (с. Прилісне), Оксана Лопоха (с. В.Яблунька) та маневицька листоноша Наталія Ковальчук (у центрі) роблять усе для того, аби районною газетою було охоплено ширше коло читачів.
Відразу після звільнення району від німецько-фашистських загарбників розпочалася масова мобілізація чоловіків на фронт. Не обминула вона і село Грив’ятки, яке до 60-х років минулого століття належало до Маневицького району, а після хрущовської реорганізації відійшло до Ковельського. Попри те, що в сім’ї було четверо малолітніх дітей, забрали й Івана Михайловича Стащука. Молода дружина була у розпачі: треба дати раду і на полях, і в господарстві, а головне – доглянути і прогодувати дітей. Плакала, побивалась, але зігрівала надія, що війна скоро скінчиться, Іван повернеться додому і знову все буде добре.
Софійка Смійчик навчається гри на домрі в Прилісненській філії Маневицької дитячої музичної школи у класі викладача Ольги Петривни Коваль протягом двох років. Юна домристка посіла І-ше місце в обласному конкурсі виконавців на струнних народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, що проходив у Волинському державному училищі культури та мистецтв імені Ігоря Стравінського.
Наталія Демчук із Копилля працює бібліотекарем, а вільний час присвячує вишиванню та бісероплетінню. Це заняття стало для неї не просто хобі, а часткою життя. З дитинства полюбляла вишивати хрестиком, однак сталося так, що обрала професію, не пов’язану з народним мистецтвом. Але, якщо в людині живе творча іскра, її неможливо загасити.